Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szétszedhető egy...

Mennyire szétszedhető egy francia ágy? Van olyan cég aki pénzért segít emeletre felvinni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk 6.- lakunk, és kell vegyünk egy francia ágyat,a régi az a másik háznál maradt abból az okból, hogy liftbe nem fér, és a párommal szívesen felhoznám mert van bennem erő, és nem újdonság az ilyen de az a helyzet, hogy veszélyeztetett terhes vagyok és nem szabad ennyire nehezet emeljek. Főleg, hogy már a vége fele járok és már az első 2 emeletet nehéz megmászni.



Használt francia ágyat akarunk, de mennyire szészerelhetőek? Mennyire lehet darabjára szedni? És van olyan cég aki felvinné nekünk? Az kb mennyibe kerülne?



ápr. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bútorszállító. Majd beleszámolja az emeletet is.
ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik mennyire szedhető szèt, az attól függ. Vannak lapraszerelhetőek, de van ragasztott, ami pár nagydarabból van.

Az emeletre cipelès külön plussz pènz, emeletenkènt számolják. Most mennyi nem tudom, nekem anno 2000/ emelet volt egyszer.

máj. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a mi ágyunk 3 darabra volt szedhető, csak ki kellett venni a rugós vázat hozzá. Lett a matracos fekvő rész, a háttámla meg az alsó ágyneműtartós része + zacskóban a fém csúszósínek a rugókkal.

Azonban tényleg minden ágy más. 2 éve új nyitható kanapét vettünk a pincehelységbe, ami vendégszoba is egyben. A külső méreteit néztem és azt, hogy a másik hasonló nyitható kanapénkat hogyan lehet szétszedni. Így elvileg simán le tudtuk vinni a lépcsőn.

Aztán amikor kihozták a kanapét akkor derült, ki, hogy ezt nem lehet úgy szétszedni, mint a régit, csak egy részét lehetett kivenni. A súlya is hatalmas volt így egyben és a méretei is nagyobbak mint amik elfértek normálisan. Életveszélyes és nagyon nehéz volt a lépcsőn lejuttatni, több órán keresztül szenvedtünk vele. Na, az a kanapé ott fog lent a pincében szétrohadni, szétesni darabokra, mert felhozni nem fog menni másképpen.

Ez örök tanulság volt nekem, hogy ne más dolgok alapján tervezzem legközelebb a dolgaimat, hanem mindig konkrétan kérdezzek rá arra az egyre amivel épp dolog van.

máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!