Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidékiek , Kb Mennyi pénzt...

Vidékiek , Kb Mennyi pénzt kérnek, pakolnak be a száraz alá 5m³ konyhakészre hasított fát, mostanában?

Figyelt kérdés

Csinálnak felétek ilyeneket, tudtok valamit ilyen dolgokról?



Az udvarról a száraz, szín alá rendezetten bepakolás,



máj. 14. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyesmire lehet-e találni embert, biztos van olyan, ahol erre van bőven jelentkező, de nálunk pl... régen bármikor letudtál akasztani valakit, aki ilyen munkákat elvállalt, most... nem is a mennyiért a kérdés, hanem, hogy ki lesz az. Én 15-20 ezerre lőném be körülbelül, 1 embernek ez sok meló. Nagy a szórás, ha letudsz akasztani egy muslincát, akinek elég pár ezer, amennyit aznap elbír inni, akkor ennél lehet lényegesen kevesebb is.
máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
máj. 14. 15:37
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 igazad lehet!
máj. 14. 15:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap jön a másik fele,
máj. 14. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ha ebből kettő, akkor talán több is mint 5m3. Ránézésre ez a kupac kb. 20 mázsa, a kettő lesz együtt 6 akár 7 köbméter.

Én haverokkal csinálom ezt, ketten hordjuk, egy rakja, embert nem találok ilyen melóra. Nincs az, ami régen, hogy sokan alkalmi munkából éldegéltek. Szinte mindenkinek van munkahelye és mellékesként ha kell is valami, az biztos, hogy nem ez, inkább füvet nyír stb.

máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki talált valami hajléktalan fickót, napi 20ezret fizet neki, kerti munkákat csinál (időnként eltűnik napokra, nem olyan megbízható) Valamint szerintem ez egy napos munka, de egy ilyen ember meg valószínűleg 2napig csinálná.
máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megírom majd, hogy sikerült, hogy lett megoldva,

Holnap nekifogok embert keresni.

máj. 14. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
40 ezer egy köbméter fa, 7-8 árából felraknak egy jó klímát. Már a 82 éves öreganyám is azzal fűt, mert olcsóbb és még pakolni sem kell.
máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A legközelebbi kocsmában kérdezd meg a pultost nem tud-e ajánlani valakit.
máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
0%
Ilyenekre mondják a rézbőrűek, hogy ez "női munka". Mert hogy csinálja ám meg a jó édes anyád!
máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!