Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tud e valaki olyan munkát...

Tud e valaki olyan munkát amiért előre nem kell fizetni? Pl. : toll összeszerelés, gyöngyfűzés, termékcsomagolás, szőnyegszövés, Aki tud ilyet kérem segítsen mert egyedül nevelem két kisgyerekem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok, de NE DŐLJ BE ezeknek a "küldj ennyit és ennyit s majd küldünk egy listát az elérhető munkákról" maszlagnak!
2010. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha dolgozol, NEKED kell fizetned.

Erről egy vicc jut eszembe:

Két iparmágnás beszélget:

-Te mennyit adsz az embereidnek havonta?

-Semmit, ingyen dolgoznak.

-Te, szerinted nem kéne tőlük belépőt szedni?

2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
ha valós munkát akarsz, akkor próbavásárlás pl [link]
2010. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

ahol Neked kell befizetni valamit az 99%-ban átverés.

a legújabb az emelt díjas telefon.

240 Ft/percért sem mondd semmit...

felháborító.

2010. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De a próbavásárlás is átverés. Ismered a Svindlerek című sorozatot? Néhány napja volt az a rész, ahol elmagyarázták, hogy hogy hogyan kopasztanak meg téged ezzel a módszerrel.
2010. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted a kézművesmunkát (gyöngyfűzés, szőnyegszövés), készíts önállóan dolgokat, és azt add el! Ezek az otthoni bedolgozós munkák mindkét fél számára rizikósak, az tény, hogy sok az átverés a munkaadók részéről is, de elméletileg te is leléphetnél az alapanyaggal, amit rádbíznak, azért kérnek általában pénzt érte, mert így azt már tutira nem bukják be.
2010. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ke4dves 23:05! Nem tudok neked privátot írni. Elmagyaráznád nekem miért átverés a próbavásárlás?

Ismerem, a sorozatot, úgy értem tudom, miről szól de sajnos sosem érek rá nézni, max 2 részt láttam eddig.

Múltkor ajánlották nekem a próbavásárlást és akartam is jelentkezni, de nem értem rá. Azt olvastam, hogy lényegében nem nagyon keresek vele (le is írták a tájékoztatóban), mert úgy tudom ha veszek pl egy nadrágot és elmondom milyen volt a kiszolgálás akkor ők adnak bele pár ezer forintot, de lényegében pénzt nem kerestem, max olcsóbban vásároltam. De ha ezenkívül még van átverés akkor az nagyon durva!

Érdekelne, hogy a műsorban mi volt vagy te mit tudsz, köszönöm.


Kérdezőnek: Én is arra gondoltam, amit már előttem leírtak. Elvileg muszáj előre fizetned valamennyit, mert akár "le is léphetsz" a kiküldött alapanyagokkal.


Szerintem jobban járnál, ha rendes munkát keresnél, a végzettségeddel, de olyat, amit otthonról is tudsz végezni. Vagy nem tudom mennyi idősek a gyerekek. Hallottam már olyanról, hogy valaki gyerekfelügyeletet vállalt. Tehát az anyuka elment egy másik házhoz, vigyázni a gyerekekre, de vitte a sajátjait is. Nem tudom ez Magyarországon mennyire bevett szokás... Vagy fordítva is lehet, hogy hozzád viszik őket és ott vigyázol rájuk. Bár gondolom a sajátjaiddal is van elég dolgod. :)

Régen én is kerestem ilyen munkákat, amiket említettél, de sosem találtam rendeset. Szerintem, ha létezik is rögtön lecsapnak rá vagy már eleve ismerősnek adják.

2010. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

A pici 9 hónapos a nagy 14 éves.Sajnos már Én is fizettem be pénzt ilyenre,hogy borítékolás és küldték is a csomagot.Megis csináltam és visszaküldtem csak utána elfelejtettek fizetni.

És Én ezért nem szeretnék fizetni előre.

2010. nov. 10. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

10:45 (meg akit érdekel)

Erről a linkről elvileg le lehet tölteni azt a részt, amelyikben a próbavásárlás volt. (egyébként a 8. évad 5. része)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10:45 vagyok. Köszönöm, amint lesz időm le is töltöm! Sőt majd a többi részt is, úgyis mindig meg akartam nézni. :)
2010. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!