Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ikerház-szerű lakásban lakunk, mellettünk alattunk lakók. Laktam már panelben, mikor alulról felülről oldalról focimeccs, gyereksírás valamint nagymama fapapucsában szaladgálás ment non-stop. De ilyennel, mint a mostani, még életemben nem találkoztam.. Az alattunk lakók hárman vannak: anyu, apu, "kicsilány". A hölgy általános iskolában volt történelemtanárom, a férje nagyothall, és enyhén flúgos, gyermekük pedig a szülők elnyomásától szenved. Másfél éve lakunk itt, és úgy fél éve folyamatosan felhallatszik ahogy a kishölgy és édesanyja egymást k.rvázzák, a kishölgy megkéri édesanyját és édesabját hogy akasszák fel magukat, haljanak meg és ehhez hasonló párbeszédek hangzanak el kibírhatatlan üvöltözéssel ötvözve (miközben abszolút nem nézné ki belőlük az ember..). Mostanában, így, hogy ajtó ablak csukva, így kezdett erősebben felhallatszódni a műsor. Ő dolguk, nem érdekel, csinálják csak... De úgy két hete történt, hogy szerda hajnali 3 órakor(!) arra riadtam fel hogy berendezési tárgyak repkedtek, és elképesztően üvöltöztek alul.. Napközben, mikor láttam őket, szabályosan én szégyelltem magam előttük a történtek miatt.. azóta szerencsére nap közben nyomták. Ám de ma pontosan 5:12-kor keltem fel arra, hogy anyuka eszméletlen hangerővel üvöltözik lányával.. Nem tudom ki ért az ilyenhez, de ha kapnék valami tanácsot az átvészelésre, esetleg a kiküszöbölésre, azt megköszönném. Hétköznap 160 kilómétereket buszozok, fáradt vagyok, aludni szeretnék, nem pedig családi drámák fültanúja lenni. Köszönöm, hogy végigolvastad (ha végigolvastad), éspersze örülnék a véleményednek is! :)
2010. dec. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez szívás, de mivel nem tudod megoldani a problémáikat, nem is feladatod, ezért füldugót javasolnék. Pihentető éjszakákat kívánok!
2010. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm..:DD
2010. dec. 5. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huh ! hosszú olvasmány volt,de a linket eltettem !

Én a szomszéd rádióját zavartam,mert egész nyáron és ősszel a kerítés mellett zörgött a szarja,ő meg néha bement a(z alkohol)mámort kialudni.

2010. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adri baba ***** válasza:
hangszigetelés a megoldás.
2010. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj le hozzájuk amikor balhéznak, csöngess be, és közöld, hogy ha nem hagyják abba, kihívod a rendőröket.


Következő esetben hívd is ki őket, hogy az alattad lakóknál mészárolják egymást.

2010. dec. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húúú! Igazad van a 03:18-as! Vagy még esetleg, ha összetalálkozol velük napközben, akkor közöld a volt tanárnőddel, hogy egy picit lehetne -e halkabban?! Ha netán rád támad, akkor valóban hívd a rendőröket.
2010. dec. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél le amikor balhéznak. Nehogy már te szívjál azért, mert ők barmok.
2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!