Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakást szeretnénk venni. Mire...

Lakást szeretnénk venni. Mire figyeljünk oda, amikor elmegyünk megnézni?

Figyelt kérdés
4 emeletes panel földszintjéről lenne szó. Amit tudunk, hogy szigetelt épületben van, és egyedi fűtésmérős.
2011. febr. 8. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én elvinném a belsőépítészemet, mert ő ért hozzá, én meg nem.


Ha autót veszek használtan, akkor is megnézetem egy autószerelővel. Ez ilyen egyszerű. :-)

2011. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem alapból ne vegyél földszinti lakást.


ha mégis erre vetemedsz, akkor számolj majd a kapucsapkodással, a reggeli és esti szomszédi traccspartykkal, amit kénytelen vagy végighallgatni, a huzattal, ami minden ajtónyitáskor jön, stb stb.


egyébként meg miért tesz fel mostanában mindenki ilyen kérdéseket? csak tudjátok, h mi a fontos egy jó lakásban.

2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lakást nézel, akkor panel, földszint, szélső, akkor inkább felejtsd el, mert hiába kényelmes, hogy nem kell emeletezni, drágán megfizeted.

1: ha szélen van, akkor 3 oldalról kapod a hideget

2: alattad pince (garázs), még ha valamilyen szinten le is van szigetelve, akkor is hideg

3: hiába jártatod a szád, hogy zárják be a bejárati ajtót, akkor is hagyják a kedves lakók, hogy csapódjon!


Ezenkívül valóban nagyon sok hátránya van! Az egyedi fűtésről annyit, hogy jóval többet fogsz fizetni, mint a feletted lakó, mert te fűtöd őt is! Nálunk most ebből megy a harc! Ugyanis most lett átállítva egyedire és ha már az előző hónapot így fizettük volna, akkor kb 20-25 ezerrel lenne több a fűtésünk. Ja! Nem egy pólót és rövid nacit hordunk itthon!

2011. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!