Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A nyakláncom eredeti ezüst....

A nyakláncom eredeti ezüst. Mint mindegyik, befeketedik. Van vmi házi módszer hogy kifényesítsem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
az ecet, meg a citrom azt hiszem jók rá, próbáld ki,de én is csak hallottam valakitől, úgyhogy nem biztos, hogy beválik. :) sok szerencsét!:D
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrém!!!
2011. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen,fogkrém.
2011. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a kólárol is hallottam már, de még nempróbáltam. 1 éjszakára hagyd benne
2011. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A legjobb ha szódabikarbónát raksz egy pici vízbe és abban áztatod, nekem ez jön be a legjobban, de a fogkrém és citromlé is jó.
2011. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fogkrém fényesíti a legjobban, mivel az egy nagyon finom súrolószer, tulajdonképpen felpolírozod vele.

(egyébként a legtöbb fém holmit a legszebben és legbiztonságosabban fogkrémmel és egy kimustrált fogkefével lehet szépen kifényesíteni)

2011. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy takarítottam ki, hogy alufóliába becsomagoltam, és 10 percre forrásban lévő vízbe tettem. Utána kivettem, és villával kibontottam (nagyon forró lesz a fólia)Gyönyörűen kifényesítette.
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem ajánlanám, hogy felmelegítsd. A szaunától is némelyik nyaklánc felhasad. Nem, hogy a meleg víztől (bár az se sokkal melegebb..).


Amúgy szódabikarbónát ajánlom.

2011. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gfero ***** válasza:
fogkrém,citrom de a legjobb a szódabikarbóna.
2011. márc. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én alufóliában szoktam tisztítani a fent leírt módszerrel, évek óta így tisztítom minden ezüstömet, semmi bajuk nem lett tőle.
2011. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!