Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Flashelt boxal és eredeti...

Flashelt boxal és eredeti játékokkal lehet játszani live-on? Vagy ezért bannolnak? Mégis mi az a 2 accountos módszer?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy boxot és kiflashaltettem. Másolt játékokkal játszottam rajta, de most szereztem pár tökjó játékot aminek jó a multija is meg maga a live is érdekelne.

Most rászántam magam hogy felmenjek a livera, de ha valami baja lesz a box-nak akkor inkább hagyom a francba....


2010. jún. 18. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, érdekelt a Live, de a multi nem nagyon. Live-on játszhatsz eredeti játékon, de ugyanúgy bannolnak, tehát nem érdemes. Ha jól tudom flashtől függ, hogy rögtön, vagy később bannolnak, én fél éve vagyok fönn. Csak demok, frissítések, add-one-okat töltöm le, nem multizok, félek, hogy bannolnak, persze így is bármikor, de ha jól tudom multizok rögtön. Ha bannolnak elveszik az összes letöltött Live-játékod (eléggé gagyik), DLC-k (ezért nem éri venni (pénzbe kerül)). Nyilván nem tudsz Live-ozni és a gamescore-od is elveszik.
2010. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Folytatom :D

Én csak a gamescore-t sajnálom. Ezt később sem fogsz kapni.

Nem tudsz telepíteni játékokat (kibírod, hogy 10 mp többet vársz, a játék töltése közben, ezt meg lehet oldani) és a Media Center (életemben nem használtam).

Csak akkor menj fel, ha tudod, hogy úgy flashelték, hogy nehezen vegyenek észre Live-n. Én nem bántam meg, ha bannolnak nem igazán fog hiányozni max a demok.

Sok sikert.

2010. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy mikor nem boxozom, játék közben kihúzom a netet.
2010. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat !!! :)
2010. jún. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!