Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Idén (2011) mikor lesz a XIV....

Idén (2011) mikor lesz a XIV. Kerületben lomtalanítás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:02
 1/5 bgalgan válasza:

szia,

én szoktam figyelni az fkf honlapját ahol mindig jelzik a lomtalanítás időpontjait. Egyelőre nem találtam semmit a 2011-esről, de láttam hogy a kispest.hu-n ki van írva hogy náluk a második félévre csúszik. Ezért elképzelhető hogy Zuglóban is így lesz, mert különben már meghirdették volna!

2011. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én találtam egy ilyet,hogy ez mennyire igaz,és vajon egész zuglóra vonatkozik-e azt nem tudom.


péntek

2011.06.17

Deák Ferenc út ‐ Petőfi u. – Zugló I – Zugló II. – Zugló III. – Zugló IV. – Zugló V. – Eötvös József út – Dózsa György út páratlan oldala – Kossuth Lajos út mindkét oldala, a Vörösmarty tértől a Dózsa György útig tartó szakaszon

2011. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

05-12 10:06

Ez sajnos nem a XIV. kerület hanem Fót

2011. máj. 16. 07:21
 4/5 anonim válasza:
Sajnos csak a második félévben lesz, de pontosan még nem tudni azon belül.
2011. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszter80 válasza:

Az EU elnökség miatt a második félévre tolódik sok belső kerületben a lomtalanítás, itt olvashatsz róla:

[link]


A belső kerületek vannak megnevezve, de a XIV. is érinti!


Nem marad el a lomtalanítás Budapest belső kerületeiben

2011. május 4., szerda 16:47 InfoRádió / MTI


Kinyomtatom Elküldöm Betűméret + -


Nem marad el a lomtalanítás a főváros belső kerületeiben, csak az időpontját változtatták meg a soros uniós magyar elnökség programjai és a delegációk útvonala miatt.



1


A Budapesti Városüzemeltetési Központ és a Fővárosi Közterület-fenntartó közölte, hogy a hatóságokkal és az érintett kerületi önkormányzatokkal egyeztetve módosították a munka menetrendjét: nem tavasszal, hanem ősszel gyűjtik be a lomot a belvárosban és a budai kerületekben.

2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!