Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik rovarirtószer a legjobb...

Melyik rovarirtószer a legjobb (pinceászka, pók, hangya, százlábú stb. ellen) lakásban?

Figyelt kérdés

Sajnos a szobámban elszaporodtak a pinceászkák, nagyon félelmetes számomra.

Pókoktól is félek, már kezdenek előjönni.

Hangyák mindig is voltak, azt elviselem...


Amire rá van írva hogy hangya és csótányirtó az jó a pinceászka ellen is és a pók ellen is? Mert oké, hogy mászó rovarok, de...


Szobába szerintetek melyiket használhatom?


Állítólag ez nagyon jó pókok ellen: [link]


Szerintetek jó az ászka és egyéb kukacok, férgek stb ellen is vagy vegyek még mást is?


Biokillt szeretnék beszerezni úgy hallottam jó, de sajnos nálunk most nincsen.


És ha (vidékre) rovarirtó embert hívunk az hogy zajlik? Mennyibe kerül? Ki kell pakolni az egész házat? Utána nem mehetünk be, nagyon mérgező?


köszönöm.


2009. ápr. 6. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez hatásos? Most ez van itthon [link]
2009. ápr. 6. 11:43
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a biokill a legjobb én azt szoktam használni azért mert az bárhova lehet fújni nem veszélyes senkire és semmire
2009. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is azt akarom mert azzal befújhatom az egész lakást. Ilyen komolyabb dolgokat csak oda fújnék, ahová nem nagyon nyúlkálunk. De jó tudni, hogy a biokill másoknak is bevált.
2009. ápr. 9. 15:14
 4/4 anonim válasza:
0%
Esetleg ha takarítanál, nem szaporodna el a sok rovar!
2015. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!