Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 35m2-es, másfél szobás,...

35m2-es, másfél szobás, egyedi mérős panel mennyit ér? (Bp. )

Figyelt kérdés
Újpest-központban, második emeleten. A 9milliót elég soknak találom, annyiért már kétszer akkorát is lehetne venni. Szerintetek mennyi a jelenlegi reális ára? Mennyit mondjak az ingatlanosnak? 7,5 - 8 millió?
2011. júl. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

7 millió, ha szépen fel van újítva. De igazából ha lepukkant, akkor is kb. annyi, talán kicsit kevesebb.

Pont nemrég tettünk szert egy ilyenre :D


Pang az ingatlanpiac sajna...

2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ki van festve és laminált padló van lerakva, ill. a bejárati ajtó új. De az ablakok régiek, illetve a fürdőszobát még nem láttam, arról nincs fotó, úgyhogy gyanús, h az sincs. Jó, akkor rámondunk 7-et, bár ennyit még sosem alkudtunk. Ezt úgysem fogadják el, úgyhogy 7,5 körül szerintem meglehetne egyezni. Nagyon jó lenne. :) Nektek meg gratula a lakáshoz!
2011. júl. 29. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
én egy ilyen lyukért nem adnák egy árva fillért sem
2011. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mielőtt ilyeneket írsz, előbb olvasd el a kérdést és próbálj meg arra válaszolni, a véleményedet meg tartsd meg magadnak. A második, hogy vedd elő a helyesírási szótárt (már ha van ilyened, de a neten is találhatsz), és utána írogass. A harmadik, hogy nem mindenkinek van 20-30 millája, hogy egy 60-70m2-es új építésű lakást vagy egy kétszintes házat vegyen. Ja, hogy sokan felvettek egy rahedli hitelt, csak hogy ne lyukban lakjanak, bocsi, nem szóltam. Azt biztosan nem vennék fel. És arra nem is gondoltál, hogy egy ilyen kis lyuk fenntartható havi 30, max 40 ezerből? Kb. ennyi az albérletemben is a rezsi, csak még fizetnem kell 50-et a lakásért. Előbb gondolkozz, majd írj. Na pááá!
2011. júl. 30. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
7,5-ért vettem Újpest központnál ilyet, 90%-ban felújított, erkélyes.
2011. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!