Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen panelprogramos panel...

Milyen panelprogramos panel földszintjén lakni? (Van pince alatta. )

Figyelt kérdés
Egy földszinti, panelprogramos panelről van szó. Mire számíthat az ott lakó (fűtés, számla, ...)? Ahogy télen jobban megtartja a meleget (=nem az utcát fűti az ember), úgy nyáron pedig a hűvösebbet? Hangszigetelés tekintetében milyen?
2011. aug. 10. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

ha egy mód van rá, ne költözz földszintre.

akármilyen szigetelt a ház, a fsz-en mindig hidegebb van.


nem beszélve arról, h sötétebb is, és zajosabb.


magasabban nyugi van, nem jár át a lakásod előtt az egész ház, nem az ajtód előtt pofáznak az öregasszonyok reggel.

2011. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló mindent leírt helyesen! Még azt is hallod, ha a lusta emberek kimennek a lépcsőházból és az új lépcsőházi bejárati ajtót csapdossák. Hiába szigetelik az alattad lévő pince mennyezetét, télen akkor is hideg a parketta, csempe vagy bármi más járólap, hisz a meleg felfelé megy. Te fűtöd (melegíted) az első emeleten lakót, míg neked meg kell fagynod.

Az az igazság, hogy eladni is nagyon nehéz a lakást, mert aki ért egy kicsit hozzá, az ezeket a szempontokat, mind figyelembe veszi!

3 éve én ebbe a hibába estem, de meg is bántam!

2011. aug. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!