Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha, az albérle...

Mit lehet tenni ha, az albérletből nem akarják vissza adni a cuccaim?

Figyelt kérdés

Több mint 1évig laktam ott minden gond nélkül, majd elcsúsztam egy havi albérlet pénzel, mire 1héttel később ki is raktak, azzal hogy majd ha rendeztem vihetem a cuccaim.

na most nemsokkal rá kifizettem de a cuccaim nem akarják vissza adni. bútorok, elektronikai cikkek, bicikli mindenem ott van még a ruháim is.

ja és a gáz hogy szerződés nem volt, max egy én nevemen lévő és arra a címre szóló tv-élőfizetéssel bírom igazolni hogy ott tartózkodtam.


2011. szept. 27. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs már hozzá kulcsod? Menj el a verőgép haverjaiddal.
2011. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a befizetett összegekről nem kaptál elismervényt, nyugtát, bármit, megpendítheted a tulajnak, hogy feldobod az APEH-nál.


Voltunk hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy mi már átcuccoltunk, de a következő havi lakbért ügyvéddel akarta behajtatni rajtunk. Excel-táblába gyűjtöttem össze, hogy milyen összegeket fizettem be neki 3 év alatt, ebből mennyit kellett volna adóznia (14% EHO, 25% forrásadó). Kerekítettem mellé egy szép hosszú e-mailt, hogy higgye már el, hogy neki jobban fájna egy adóügyi vizsgálat, mint nekem. 8 napon belül kértem írásbeli választ a levelemre.


Ekkor kezdett komolyan venni, 8 napon belül jött a válasz, hogy lemond a jogtalanul követelt összegről.

2011. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
velem is ugyanez történt. hívd ki a rendőrséget, ugyanis ez lopásnak számít. és az apeh-nál is feljelentheted a szenyát, de a rendőrség hívással azonnal megoldódik a problémád.
2011. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!