Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen színűre festessem a...

Milyen színűre festessem a szobám, ami látszatra kicsit "növeli"?

Figyelt kérdés

Elég picike szobám van,nem tudom pontosan mekkora,de hát nincs nagy hely benne.:D Festve lesz,most sötétlilák(a festék neve forraltbor)az oldalfalak,fenn pedig halványlila,fenyő bútorokkal.Valami olyan színt szeretnék amitől talán kicsit nagyobbnak néz ki.:) Köszi!

amúgy 15/L


2011. okt. 6. 18:32
 1/5 anonim válasza:

Igazából csak az a lényeg, hogy minél világosabb legyen, az sokat számít.

Minél több a fény, annál nagyobbnak hat, tükrökkel, kevés bútorral lehet manipulálni még jobban.

2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fehér nagyít a legjobban, annak is több árnyalata van. a világos színek jók, pl. világos sárga, egészen halvány-világoszöld. világos színekből is a legvilágosabb árnyalatot válaszd. A mennyezetet pedig mindenképpen fehérre fesd,ez fontos. Tükrök nagyon jók lehetnek. (az egyik rövidebb falat festheted sötétebb árnyalatúra, azzal hangulatosabb lehet a szobád)
2011. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél világosabb ,annál "nagyobb"
2011. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha nagyon különlegeset szeretnél ajánlom a zebracsíkosat, mert a csíkok tágítják a teret!Egyszer én is ilyenre festettem a picike konyhámat,csodát tett!!!A festése macera de megéri kipróbálni!
2011. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb a fehér. Azt utána lehet dekorálni, de az legyen az alapszín. A bútorok közül amit csak tudsz, dobálj ki. Minél kevesebb van, annál nagyobb a tér. Gyakorlatilag elég egy íróasztal és egy ágy, meg esetleg egy szekrény. De azt is a legjobb valahova kitelepíteni a szobából.
2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!