Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinure festessem a...

Milyen szinure festessem a szobámat? Leirasok lent?

Figyelt kérdés

valami ehhez hasonlo butorom lesz(lehethogy sötétben,lehet h ilyen vilagosban-azt meg majd eldöntöm az üzletben) : [link]


vagy itt a legalso: [link]


feher nagyablak van a szobaba,tehat vilagos...

kettesagyam lesz,lesz meg bent iroasztal is,talan ket kisfotel es egy asztal...


a kerdes,hogy milyen szinu legyen a szobam fala.....

nem klasszikusra szeretnem csinalni a szobam,hanem picit modernabbra. tudom lehet ezt vmi kiegeszitokkel is,csak hat annyit azert nem költhetunk,mert az egesz hazat ujitsuk. költöznek a szobak:D

lila es citromsarga kizarva.

nemtudom,h hogyan allna a sötétnarancs,vagy vajszinu...esetleg elenkebb rozsaszin...

ti mit javasoltok?:)

16l


2011. júl. 27. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
jaj,azt kihagytam,h egyszinure festenem,nem szeretnem a plafont semmi masra.,mert most olyan
2011. júl. 27. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ilyen szekrények mellé tökmindegy, milyen a fal, nem lesz modern.

Modern szobába ilyesmit tudnék elképzelni: [link]

és hozzá akár olyan szürke, akár krémszínű falat. Az általad linkelthez fehér lehetne jó, a narancs és a krémszínű már lecsengett, esetleg még rózsaszínnel és fehér textilekkel el tudom képzelni kicsit hercegnős stílusban, de semmiképp sem modern.

2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy semleges színűnek mondható bútor, majdnem minden szín jó hozzá.

Nekem is ilyesmi a szekrényem, a fal pedig tojáshéjszínű és arany színű effektfesték van rajta dekornak. A kisszoba pedig narancssárga és bordó effektfesték van rajta.-eddig mindenkinek nagyon tetszett.

2011. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép bútorok! Jól választottál :) És szerintem simán lehet vele modern egy szoba. Az nem csak a bútoron múlik.

Mert amit itt belinkeltek, hiába "modern", egyáltalán nem otthonos.

A tied viszont nagyon szép! Én valamilyen élénkebb sárgás, bézses színt tudnék elképzelni hosszá.

2011. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Almazöld? :-) Szerintem nagyon szép lenne. :-) Legelőször gondoltam citromra + narancsra, de azt mondtad csak egy szín legyen. Igazából az ilyen színű bútorhoz minden megy. :-) Mi a kedvenc színed? :P
2011. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1.: tudom,h nem vmi modern,de abban,amit linkeltel,nem sok ruha fer el:-)

kedvenc szinem a rozsaszin...mondjuk olyan nemtudom,h szep e lenne. meg gondoltam,h narancssargara,és vannak szép tapetak..ugyhogy mondjuk vlmi feher szinu felfuto virag.vannak ilyen matricak vagy mik,,,

köszi mindenkinek a valaszt,ment a zold jelecske:)

2011. júl. 27. 20:45
 8/8 anonim válasza:
Mondjuk egy halványabb rózsaszín, esetleg egy barackszín, vagy bézs. Szerintem tuti lesz. :-D
2011. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!