Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használt gyerekjátékot kaptunk...

Használt gyerekjátékot kaptunk, de büdös, cigiszagú! Mivel tisztíthatnám ki? El lehet tüntetni műanyagból ezt a szagot?

Figyelt kérdés
Drága játék, nem szeretném ezért kidobni, egy zenélős vonat, elemes, a mozdony zenél csak, a többi vagon, meg az állatkák beáztathatók lennének, de nem tudom ez segítene-e?
2009. máj. 15. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg szódabikarbónás vízzel lemosni, az általában eltűnteti a szagokat.
2009. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg a chicco hidegsterilzáló folyadékkal, annak olyan jó illata van, hátha segítene.
2009. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utoldótól kérdezném, hogy hol lehet kapni, és hogyan kell használni? Nekem Reer sterilizálógépem van, cumisüvegeknek, egyszer próbáltam benne egy csörgőt sterilizáni, de megolvadt 1-2 helyen..:(
2009. máj. 15. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
csak remélni tudom, hogy nem egyenesen a gyerekszobából jött cigiszaggal, te jó ég! Én valami sterilizáló tablettás lemosást javasolnék, az fertőtlenít is és tisztaság-szaga van. Próbáld meg vattával vagy kis szivacsdarabbal áttörölni.
2009. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, még az jutott eszembe, hogy a szagos cipőkbe sütőport szoktak szórni egy éjszakára, talán itt is segít, ha egy nejlonba szórsz és beleteszed a vonatot is,légmentesen lezárod, másnap meg átmosod az egészet.
2009. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, de most lettem csak újra gépközelben, én bababoltban vettem a Chicco sterilizálót, 1 literes a flakon, és az adagolása is egyszerű. 1 l vízhet fél kupak sterilizáló kell, ebben fél óráig kell áztatni a dolgokat, cumi, cumisüveg....azután csak leöblíteni. És gazdaságos is mert az elkészített sterilizáló folyadékot 24 óráig még lehet használni.
2009. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!