Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztíthatnám ki a...

Mivel tisztíthatnám ki a felültöltős mosógép mosóporos tartályát? /Indesit/

Figyelt kérdés
Ki lehet szedni valahogy?Vagy hogyan csináljam?Ecet nem jött be,az alján lévő lyukacskákon minden átfolyik így áztatni nem tudom...ötletek?
2010. okt. 31. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Zanussi van, arról le lehet szerelni és így egyszerűbb kitisztítani. Nézd meg a gép használati útmutatójában, a karbantartás és tisztítás résznél biztosan kitérnek erre a részre.
2010. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az közben kiderült hogy le lehet szedni,már csak azt volna jó tudni mi lenne a leghatásosabb módszer a megtisztítására.
2010. okt. 31. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

kb 2000 ilyen kérdés volt


leszeded, berakod egy lavórba, ráraksz egy féltéglát és háztartási sósavba áztatod

2010. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ahhh annyi féltéglát tartok a panel lakásban :D

Csak a fél jó az egész már nem?

Ezt egyébként én is olvastam,de hasonlót nem 2000 csak 3-at találtam!Nem ilyen okos válaszra vártam hanem olyanra ahol leírják,hogy akinek volt már hasonló problémája kinek milyen tisztítószer vált be!Sósavat pedig nem használok.

Aki tud még normálisan válaszolni,annak megköszönném...

2010. nov. 1. 00:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és megtennéd hogy ki írod abból a 2000 kérdésből melyikben volt értelmes és használható válasz?Had ne keljen már végig olvasnom :-)
2010. nov. 1. 00:05
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Kiveszed. megmosod szappanos vizben, ronggyal vaagy egy kefevel. Mint ahogy mosogatnal.
2010. nov. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=3&keres=..


hajrá....


amúgy nem tudom mi a bajod a válaszommal, de tuti használ a módszer...a féltégla meg nehezéknek kell ;) de akkor inkább szenvedj vele és pucolgasd üvegmosóval meg fogkefével, ha jólesik ;)

2010. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem, milyen szennyeződés lehet a mosószertartályon, hogy azt nem tudod 2 perc alatt lesúrolni?!


Fogsz egy dörzsis mosogatószivacsot és mosogatószert, aztán lesuvickolod.


Ha vízköves, akkor használj vízkőoldót!

2010. nov. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor azt már látod, hogy levehető... én azelőtt mindig beáztattam, éppen ahogyan az általad lehurrogott féltéglás válaszoló ajánlotta. Légy kreatív! Nyilván nem tudjuk, hogy hol élsz, ha nincs féltéglád, keress másféle nehezéket. Se nehezék, se sósav... ez kicsit megnehezíti a dolgodat, de így sem lehetetlen. Áztasd ecetes forró vízbe, fogj egy üvegmosókefét (én cumisüveghez valót használtam, annak kisebb a feje) és azzal súrold. Tovább tart, de érdemes.

Ha pedig van mososgatógéped, egyszerűen tedd be egy pohármosós programra és kész.

2010. nov. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én beletartottam a gőztisztító fújókáját, így jól fellazult, utána meg már könnyen kijött.
2010. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!