Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlethez kapcsolódó szerződ...

Albérlethez kapcsolódó szerződéssel kapcsolatban tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

* A bérlet időtartama alatt szükségessé váló karbantartási munkák költsége a Bérlőket terheli.


* A rendes karbantartáson felüli, nagyobb volumenű felújítási vagy helyreállítási munkák költségei teljes egészében a Bérbeadót terhelik. Ilyen esetben a Bérlő köteles tűrni a karbantartással, felújítással, helyreállítással kapcsolatos munkák elvégzését, illetve ha azok elvégzésének szükségességét észleli, köteles arról a Bérbeadót haladéktalanul értesíteni.



Tudnátok 3-4 példát írni az első csillaggal megjelölt feltételhez, és 3-4 példát a második csillaggal megjelölt feltételhez?

Szeretném a szerződésbe bele írni ezeket csak nem tudom, miket írhatnék....


Hátha Ti ügyesebbek vagytok! :)


Köszönöm előre is a segítséget!


2012. máj. 20. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te a bérbeadó vagy vagy a bérlő?

Ha bérbeadó, akkor döntsd el, mi az amit velük akarsz kifizettetni.

Bár én még ilyet nem nagyon láttam, inkább olyat, hogy a lakásra fordított költségeket a bérbeadó állja, legyen szó egy zárcseréről, festésről, csőtörésről vagy járólapozásról. A bérlőre pedig csak azok a költségek hárulnak, amikor ő okozott kárt, és meg kell térítenie. Például eltörte a csapot, akkor vesz a helyére egy újat.

2012. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bérlő leszek, én is úgy tudtam, hogy ezeket a költségeket a Bérbeadó állja, de a neten csak olyan nyomtatványokat találtam amikben ezek szerepeltek.
2012. máj. 20. 16:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. máj. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!