Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen zavaró zajt, állapotot...

Milyen zavaró zajt, állapotot kell/kellett elviselned a szomszédok miatt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5 hónapja lakom itt, és tegnap volt az első alkalom, hogy a felső szomszédaim hangosak voltak: bulit szerveztek, és a társaság hangosan kurjongatott. Becsuktam az ablakot, és elmentem aludni.
2012. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A régi lakásunkban állandóan dobogtak felettünk a gyerekek! Rosszindulatúak voltak a tulajok, még buzdították is Őket..... Jelenleg a legfelső emelten lakunk, viszont a szomszédunk annyira bunkó, hogy minden nap, állandóan üvölteti a rádiót vagy a TV-t. Mindig dübörög valami! Vicc! Már nem is szólunk, mert csak azért is csinálná... A jóindulat, és a kulturáltság teljes hiánya! Önzők az emberek!
2012. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16:28! Ez panel lakás, vagy tégla? Mert én laktam olyan panelban, ahol a tányércsörgést is lehetett hallani...
2012. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakom. A hátsó szomszédom zenész, és a teraszon szokott klarinétozni./elviselhető/ A szembe szomszédom meg imád hajnalban füvet nyírni./kevésbé elviselhető/
2012. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
16:29! Ez tégla, új építésű lakópark! Csak a tetőteraszon olyan a szomszéd mellett lakni, mintha a másik szobában lakna!
2012. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egy elviselheteteln dolog,de nálunk mindig ilyen nyanya-szag van a lépcsőházban,mert sok az öreg.
2012. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik szomszéd képes vasárnap regel 6-kor kézi ollót csattogtatva sövényt nyírni és közben még fütyül is!

Valahol a környéken van egy kakas, amelyik mostanában hajnali 5-körül veszettül kukorékol.

Nem beszélve a többiekről, akik szombatonként füvet nyírnak korán reggel.

Ki ne felejtsem a Family Frost autóját vasárnaponként 8-kor már felver mindenkit!


Szóval vidéken se fenékig tejfel!

:D

2012. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egyik szomszéd épp felújít - 4 emelettel fölöttünk lakik, de a kopácsolás és fúrás gyönyörűen hallatszik. De nem csinálok belőle problémát, ha majd mi újítjuk fel a lakást, akkor ők fogják hallgatni, ez ezzel jár.

Rendszeres zavaró zaj nincs, csak télen hallani a felső szomszéd ingaóráját, de legalább tudjuk, mennyi az idő :) Más nem nagyon hallatszik át, pedig ez egy régi panel.

2012. júl. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

van egy banya eggyel felettünk, aki bolond, de tényleg. kopogtatja a padlót, a falat, mert azt hiszi, h valaki üldözi, és ezzel próbálja elriasztani :)

mostanában alábbhagyott vele, mert páran beszóltak neki.


alattam felújítás volt pár hónapig, bár ez természetes dolog, szóval nem balhéztam miatta. már volt is szerencsém találkozni az új lakóval, egy kedves idősebb hölgy, tehát sztem a továbbiakban nem lesz vele gondom :)


a házban sok a nyugger, ők max a kossuth rádiót nyomatják maxon.


viszont mellettem lakik egy ősproli család. bagóznak a lakásban, miközben van erkélyük, aztán a lakás ajtaját kitárva szellőztetnek, és árad a lépcsőházba a szaguk. még az sem zavarja őket, h belátni a szobába, mikor valaki ott van a nyitott ajtójuk előtt. igénytelen banda. szerencsére csak albérlők, remélem hamarosan lelépnek, mert irritál még a létezésük is.

2012. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves Oladi-lakótelepi. Ôszinte részvétem. Kegyetlen helyzet és türni meddig lehet ezt egyáltalán ép ésszel?
2013. márc. 21. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!