Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond az ajtóval,...

Mi lehet a gond az ajtóval, hogyha nem passzentos?

Figyelt kérdés
Szóval rendesen csukódik, rendesen záródik, viszont a keret és az ajtó között van egy kb egy milliméteres rés, ami alapesetben nem lenne zavaró, csakhogy ahogy jár kell a villamos az utcába elkezd remegni az ajtó és így hangos vibrációt kellt az ajtókerettel. Hol lehet a gond? Most raktam oda kis gyurmaragasztót, az megszüntette, de hát ez csak ideiglenes megoldás és nem is szép. Nem állandó jellegű, úgy augusztus óta van, tavaly is volt egy időszak, amikor szintén előjött
2012. szept. 21. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A jelenség neve: dilatáció, vagyis a testek mérete, a hömérséklet hatására megváltozik.

Szivacsos szigetelö csíkot ajánlanék (vannak különbözö méretben és profilban, akár a TESCOban is), amivel a rést "ki lehet tölteni", így megszünne a rezgés által gerjesztet hang.

2012. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom, amit az első írt.

Tégy úgy, és biztos a siker !

2012. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz, ez volt az én gondolatom, csak nem tudtam, hol árulják
2012. szept. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!