Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Partner ES 2200 elektromos...

A Partner ES 2200 elektromos láncfűrész megbízható?

Figyelt kérdés
Olvasgattam néhány külföldi fórumot, és több helyen javasolták a Partner láncfűrészeket. Van valakinek tényleges tapasztalata a márkával kapcsolatban?

2012. okt. 9. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát benzinesben volt. Éppen lejárt a garancia és rá 4 napra tönkre ment. Javíttatni nem lehetett mert besült a motorja. Pedig minőségi olajat kapott, a megadott keverési aránynál picit még sűrűbbre is lett keverve a benzin, hogy biztos ne süljön be (1:50 helyett 1:45). Erre meg besült.
2012. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ksaca válasza:

üdv.

Nekem kb. 5 éve van egy ilyen fürészem. Csak jót tudok mondani róla. Ha elektromost akarsz venni, az olcsó árkategóriában /kb.35.000ft/ ez az egyetlen jó választás, mert csak ennek van fém röpsúlyos kuplungja.

A gyári lánc nem nagy durranás, de bemész a Stihl boltba és veszel rá Stihl láncot, akkor otthoni munkánál veri a benzineseket. /láncméret: picco 55, /

Évente összevágom vele a 8-10 köbméter tüzelómet, meg még egy-két haverét is és jól bírja.

Remélem segítettem.

2013. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!