Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 28°C van a lakásban, most...

28°C van a lakásban, most komolyan normális ez?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban 27,8°C-ot mutat a szobámban a hőmérő! A szobám az emeleten van, lent csak 26°C van...

És hogy ők mennyire nagyon fáznak, tesznek még a kandallóra, nehogy hideg legyen itthon.

Amint hazaérek kinyitom az ablakokat itt fent, de a huzattól meg már megint megfáztam, mert éjszakára is nyitva kellett hagynom, mert képtelen vagyok ilyen melegbe aludni.


Most ez tényleg normális? 1 hónapja ezt csinálják, már kezd betelni a pohár, egyszerűen meggyulladok. Ja, és nyáron amint 28°C van, beindítják a klímát:)))


2012. nov. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam csak 21,22 fok szokott lenni...nekem a 27 más sok lenne..
2012. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szüleidről van szó? Hát figyelj ha ki tudják fizetni csinálják..öltözz polóra,rövidnadrágba stb és nem lesz meleged. Vagy a szobádba nem tudod lehajtani a radiátort,nem hőfokszabályozós?

A másik meg hogy inkább ez mint a másik véglet..Rengeteg ember befűteni nem tud a számlák miatt,vagy épp gondoljunk a hajléktalanokra. Nem tudlak sajnálni ne haragudj:)

2012. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
átlag 22 fokkal rengeteg mindent megspórolunk vele. Vegyenek fel pulóvert.
2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy bugyi meg egy melltartó van rajtam.

Nem lehet lejjebb tekerni, és még csak nem is kerül sokba, mert a fát ismerőstől veszik..

2012. nov. 5. 16:34
 5/12 A kérdező kommentje:
"De az milyen már, itthon pulóverbe??"...
2012. nov. 5. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

A mi lakásunkban 15 fok van, még nem fűtünk be, mert nincs rá pénz...

1 póló, 2 vastag pulóver, nadrág, zokni.


Amúgy én is megőrülnék 28 fokban.

A legideálisabb 18-20 fok lenne, ha megtehetnénk.

28 fokban aludni sem kellemes és a szoba levegője is túl szárazzá válik, a baktériumok is jobban szaporodnak.

2012. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Minden radiátorra rakok műanyag dobozt és bele vizet, mert az ekcémám is nagyon jól néz ám ki tőle.

De ez "csak hiszti", és attól ilyen a kezem, hogy DIREKT KIVAKAROM. Fúú, lassan már csak röhögök rajtuk..

2012. nov. 5. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Az már nekem is sok lenne, pedig én nagyon fázós vagyok.

Nekem az olyan 23-25 az ideális, de nálunk is olyan 20-21 °C van csak. Én így is nadrág, pulcsi, vastag zokni... Tényleg fázós vagyok. :)

De a 28 hosszútávon sok lenne.

2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

lehet rossz a testükben a hőérzékelés.


nálunk itthon mindig 23 fok van, télen-nyáron. idegrohamot kapnék ha 28 fokban kéne itthon vergődnöm, mondjuk én a nyarat is utálom.

2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálunk most 27,7 fok van. Anyám meg a nővérem nagyon fázós, apám meg én általában lángolunk. Azért ez a 28 fok teljesen másabb mint a nyári és inkább örülök neki hogy nem 15 fokos házban kell kabátban ülnöm. Általában az éjszaka nálam is húzós. Éjszakára kezd kihűlni a radiátor, ilyenkor kinyitom egy kicsit az ablakot. Szerintem azért ne hagyd nyitva egész éjszakára.
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!