Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata, hogy...

Kinek mi a tapasztalata, hogy melyik emeleten jó lakni egy panel lakásban? Előnyök, hátrányok stb.

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 17:53
1 2
 11/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%
:) még egy... a 9-10 -ediken szép lehet a kilátás, naplemente stb. Én összességében a felsőbbekre szavazok. (mi 6odikon lakunk)
2013. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Mi a földszinten lakunk, és az a negatív, hogy nagyon hűvös van, még ha fűtünk is, és félünk a betörőktől, alacsonyan van az ablak. Az utcáról könnyen belátnak, kintről beszűrődik minden zaj, különösen nyitott ablaknál. Bentről is kimegy a zaj, idegesítő. Pozitív, hogy itt keveset kell lépcsőzni.
2013. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2.emeleten lakom!Viszonylag kellemes az idő idebent,télen se rossz már,mert a hőszigetelt fallal+ablakokkal nem hűl le annyira a lakás,ha éppen nincs fűtés!Ezek az előnyök nekem!
2013. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Pont, hogy földszinten kell a legkevésbé tartani a betörésektől, mert folyamatos a jövés-menés, olyan helyre törnek be, ami elhagyatottabb (felső emeletek, hallomásból mondom). Földszint hátránya pont ez, van, akit zavar a zaj, állandó járkálás a folyosón. Én megszoktam és pont meg is nyugtat, hogy folyamatosan van a szinten valaki.
2016. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én nemrég vettem egy magasföldszinti lakást. Igaz kiderült, hogy az egyetlen hálószoba fala papír vékony így fél milláért hangszigetelhetem, de észrevettem hogy a fölöttem lakó idős pár úgy kopogtatja a plafonomat mintha kalapácsot ütnének rá. Mondanom sem kell, hogy egy pénteki buli után szombaton az alvás már nehezen megy miattuk. Kiderült hogy a néni sétabottal jár a lakásban, emiatt van ez a kalapácsszerű kopogás. Emiatt eldöntöttem, hogy az életben többet nem fogok olyan lakásban lakni, ahol bárki lakik fölöttem, még az sem érdekel ha a tető beázik, még az is jobb mint az hogy sose tudjak aludni.
2016. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!