Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet drága készülékek...

Hogy lehet drága készülékek nélkül párásítani a lakásban?

Figyelt kérdés
A radiátorra tettem egy edénykét,amiben víz van.De még nem nagyon változott a páratartalom. Még milyen megoldások vannak?
2009. dec. 29. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha van olyan törölköződ, amit nem sajnálsz, tartsd állandóan vizesen a radiátoron, bár a hidegpárásítóval valóban nem ér fel más módszer.
2009. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó macska lehet. :D
2009. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy még egy asztmás beteg sincs tisztában azzal, hogy a meleg párásítás mennyire gészségtelen és ártalamas!!!! Meleg párásítás: radiátoron való vizes ruha, vagy tálban való víz párologtatása, mosott ruha szárítása a szobában, vagy a fűtőtesten. Az egészséges páratartalaom hidegpárásítással érhető el az optimális pedig 40-60%-os páratartalom. Ez függ attól is, hogy tégla, panel vagy egyéb falból van építve a lakás/ház. Ahhoz, hogy optimális páratartalom legyen ami egészséges, egy egész arborétumnyi növényt kéne tartani a lakásban. Lehet már olcsóbb hidegpárásító készülékeket is kapni. Nézz szét egy bababoltban például.
2009. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Én kaparó érzést érzek a torkomban,be vagyok rekedve. Akkor nekem melyik kell? A hideg, vagy a melegpárásító készülék? És az kb. mennyibe kerül?

De jobb lenne,ha ajánlanátok még házi praktikákat.

2010. jan. 2. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!