Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes meghirdetni...

Hol érdemes meghirdetni otthoni dolgaimat az olx megszűnése után?

Figyelt kérdés
Az olx-et szerettem, a jófogás egy kalap kaki egyelőre (keresője nulla), a többit nem ismerem.

2015. ápr. 2. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, attól tartok, mégsem marad más út, mint a jófogás.
2015. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a Vaterát elveted, akkor marad a zsibvasar.hu, esetleg a licit.hu.
2015. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A jófogáson, ha nem fizetsz kiemelésért, a kutya sem látja a hirdetésedet. Napok óta tesztelem....


Ami meglepő: a Vatera úgy tűnik az OLX kihalásának a hatására feltámad hamvaiból.

Az utóbbi időben sokkal több a keresés és az aukciófigyelő, mint mondjuk két hónapja...

2015. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyiket sem vetem el, de elég sok hirdetésem van az olx-e, ha mindet fel akarom rakni máshová is, az nem 10 percbe telik.
2015. ápr. 2. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Megvette a Jófogás.
2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#3-as."A jófogáson, ha nem fizetsz kiemelésért, a kutya sem látja a hirdetésedet. Napok óta tesztelem.." ezt honna veszed?? Én is hirdetek nem felel + a leirtaknak! brrrr
2015. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 6


Ugyanaz a hirdetés a Vaterán 45 találatot, az OLX-en 28 találatot, a Jófogáson pedig 14 találatot ért el azonos időintervallum alatt.


Más keresőmotorral dolgoznak, és a jófogás elég gyengén teljesít, ha nem fizetsz és emeled ki a hirdetésedet.


Sajnos ez van.

2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 7-es. A kiemelésért soha nem fizettem, viszont a vaterán az eladott árú % le kell gombolni-le vonják?! .
2015. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, a Vaterán van jutalék, sőt 9Ft feltöltési díj is. Az nem ingyenes, de messze a legolcsóbb.

A Jófogáson a kiemelések asszem 1200Ft-tól indulnak. Az elég soknak tűnt...

2015. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

B..k meg a jófogásukat!

Tavaly húsvétra 9 kisnyuszit,és 7nagyot hirdettem az Apródon(akkor még az volt az OLX)levágva,konyhakészen,-mind eladtam. Ez a k...csög banda vagy 3~4 óra műlva válaszol, hogy az élelmiszer hirdetése nem fér bele a profiljukba.

2015. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!