Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol laknátok/dolgoznátok az...

Hol laknátok/dolgoznátok az alábbiak közül? Lent

Figyelt kérdés

1. Megyeszékhely, multi, vevőkkel való kapcsolattartás, 200 nettó kafetériával, albérletben, egyedül lakni

2. Szintén megyeszékhely ( valamivel kisebb város, mint az előző), kisvállalkozás, fuvarszervezés, jóbaráttal együtt kell dolgozni, 150 nettó, minimálra bejelentve, szülőkkel lakni( feltételezzük, hogy jó a viszony a szülőkkel)



2015. szept. 15. 23:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nyolcas, a lelkiismereti dolgot hogy értetted? Nem értem.
2015. szept. 16. 14:35
 12/34 anonim ***** válasza:

Abbol amit leirtal csakis multi!


Kisvallalkozasnal egesz eletedre el leszel temetve. Szakmailag leginkabb.


Ha van egy vegzettseged amiert megdolgoztal a legnagyobb marhasag veszni hagyni. Az oke hogy akarsz gyereket, de az sem egy egesz eletre szolo program. raadasul egy kisvallalkozas nem fogja szivesen fizetni a kiesest, amikor elmesz szulni, es betolti a helyed mert nem engedheti meg maganak hogy evekig varjon rad.


Ha meg ugysem aktualis a gyerekvallalas akkor meg plane multi. Sokkal jobb minden szempontbol mint egy kis ceg.

2015. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Egyébként mekkora az a kis cég és mekkora a multi?

Nagyon nem mindegy. Én 320 fős magyar leányvállalatnál dolgozom amerikai háttérrel, logisztikai területen, azért okoskodok


9. voltam

2015. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

multi: 1200 fő, amerikai tulajdonú vállalat

másik: 5-6 fő, családi fuvarszervező vállalat( Eu-n belül több országba is szerveznek)

2015. szept. 16. 15:07
 15/34 A kérdező kommentje:

Épp msot írtam ki egy másik kérdést, mert megjött a multitól az ajánlat, és homály számomra...és holnapra aláírva visszakell küldeni:

Itt találjátok, ha esetleg valaki ért ehhez (remélem, igen):

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2015. szept. 16. 15:08
 16/34 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy ennyire senki se ért ehhez :( sajnos hiába hívtm kb 20szor a nőt, nem vette fel..ráadásul vezetékes a telefonja, így smst se tudok küldeni, az emailre meg még nem írt semmit.

Ne már.....

2015. szept. 16. 18:18
 17/34 anonim ***** válasza:

#11: úgy értem, hogy elég tetemes adócsalásban falaznál a jóbarátodnak (azt már hozzá se teszem, hogy nyugdíjalap szempontjából piszokul nem lesz mindegy, hogy éveken át bruttó 300-ra vagy-e bejelentve vagy 120-ra... Most azt a dumát hagyjuk, hogy hol lesz már addigra a nyugdíj.))


(nyolcaska voltam)

A munkajogos kérdéshez nem tudok hozzászólni.

2015. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

de ne hagyjuk a hol lesz majd nyugdíj témakört..mert tényleg, hol lesz? 27 se vagyok még.... baromira nemmindegy.

Különben egyre inkább hajlok arra visszamegyek mosogatni meg felszolgálni külföldre.

2015. szept. 16. 19:27
 19/34 A kérdező kommentje:
értem én hog valakinek el kell majd tartani a mostani nyugdíjasokat is...de abban ki segít, hogy pl minden fiatal önálló legyen? hogy ne csak egy bizonyos nem napon barnult etnikum szülhessen 3-4 gyereket? oké, a nyugdíjasokat is támogatni kell..és a fiatalokat ki fogja?
2015. szept. 16. 19:28
 20/34 anonim ***** válasza:

Ha adócsalókat támogatsz, akkor tényleg sehol sem lesz nyugdíj.

(azért írtam, hogy hagyjuk, mert ilyenkor szokott ez az adócsalók érve lenni, hogy minek fizessük, mert nekünk már úgyse lesz)

2015. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!