Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagból készülhetett...

Milyen anyagból készülhetett a kulcs? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Elég fura, ugyanis a kulcs képes magas frekvenciájú hangokra érdekesen viselkedni, beáll egy irányba.


Milyen anyagból készülhetett?


2010. márc. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, milyen kulcs, milyen hangok, hol állt be irányba???????????
2010. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben!
2010. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy kulcsom, amit külföldről küldtek nekem. nem tudom mit nyit, de megtartottam. magas frekvenciájú hangokra beáll egy irányba, de egyik kulcsom se ilyen, hogy beállna hangokra. tehát az érdekelne, hogy milyen anyagból készülhetett, milyen anyag reagál így magas frekvenciájú hangokra.
2010. márc. 20. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mágneses, és É-D irányba áll be. A hang pedig azért kell, hogy rezegjen, fel-felpattanjon az asztalról, és így az iránybaálláshoz ne kelljen leküzdenie az asztallal való súrlódási-tapadási erőt. Vagy nem. De ez a tippem.
2010. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló logikusnak tűnő válasza alapján valószínűleg vas, fogj egy mágnest és ha vonzza akkor vas lesz.
2010. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!