Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy ilyen szénmonoxid...

Van egy ilyen szénmonoxid érzékelőm, hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagymamám volt lakásában találtam egy ilyen szénmonoxid érzékelőt:

[link]

csak nem tudom, hogy kell használni. Tudnátok segíteni, hogy kell kezelni az ilyet? Egy gomb van csak a közepén, amire az van írva, hogy reset/ test. Van rajta egy piros alarm led és egy zöld operate. Alul egy lcd kijelző és alatta három pötty, a középső alatt twist felirat, amiből megy egy nyíl balra egy On felirat felé és egy jobbra egy Off felirat felé. De én tekerni semmit nem tudok itt.


Vagy lehet ennyi, hogy belerakom a három elemet és kész? Időnként villan egyet a zöld led kicsit.


Ha tud esetleg valaki leölthető tájékoztatót az lenne a legjobb.



2016. dec. 23. 12:23
 1/4 donnadieu ***** válasza:
100%

A belinkelt oldalon található képek alapján ez egy olyan szén-monoxid érzékelő, amely elbukott a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság ellenőrzésén. Mind a pozitív (=megfelelt), mind a negatív (nem felelt meg) lista letölthető innen: [link]

A kérdéses termék a negatív lista 2. oldalának tetején található.


Elnézést kérek, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de a fentiek alapján nem is javasolt a használata.

2016. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt kisilabizálhatod

[link]

2016. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
44%

Tegyél bele elemet és teszteld le pl egy kocsi kipufogójával. Ha nem nyivákol, akkor kuka.


Ha jó, akkor helyezd el:

honeywellcoriaszto.hu/hova-szereljem/szen-monoxid-veszjelzok

2016. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg úgy tűnik az az a listán :( Igazából kölcsön kértem csak, hogy megnézzem a lakást, mert fájt a fejem mostanában többet, de akkor fölöslegesen.


Amúgy durva, de ugyanabban a percben írtatok hárman... Hihetetlen.

2016. dec. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!