Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen környék a 9. kerületben...

Milyen környék a 9. kerületben a Ferenc tér?

Figyelt kérdés
milyenek az emberek?és a biztonság?a kocsival a mélygarázsba álljunk(ami nagyon drága)vagy elég a parkolóba?
2008. okt. 15. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos semmilyen tekintetben. Ugyan az autó feltörés kevesebb mostanában de ami nincs lebetonozva annak nyomavész. Sok a roma, sok a kisgyerelkes család akik bekköltöznek az újonnan épített drága lakásokba és utána több kerülettel arréb viszik a gyerekeket iskolába.

Itt lakunk, én ezt tapasztaltam. Mi most költözünk el.

Gyere el ide. Ülj le a Fenec téren a játszótérre és nézelődj 1-2 órát. A gyereked itt fog játszani. Ha tetszik, akkor szuper. Akkor jól fogod érzeni magad később is.

Ha csak átmeneti ideig akarsz itt lakni, nem rossz. Jól ellátott környék. Az orvosi rendelő is pont a tér sarkán van. Éjszaka néha kicsit hangos 1-1 csapat járókelő vagy autó amikor bömbölteti a zenét de ez máshol is előfordul.

Ja... azért a mélygarázs jobb! :))

2008. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Èn kèt ève itt lakom ès nincs vele semmi gond. Közèpsö ferencvàros nagy rèszèt az elmúlt èvekben rehabilitàltàk, a hàzakat felùjítottàk, a règi lakókat elköltöztette az önkormànyzat.


Problèmàsabb egyedekkel inkàbb a külsöbb rèszeken lehet talàlkozni (Haller utcàn tùl). Mondjuk iskolàba itt èn se jàratnàm a gyerekemet, mert azt halottam, hogy elèg vegyes a tàrsasàg.

2014. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!