Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyivel csökken az ingatlan...

Mennyivel csökken az ingatlan értéke, ha nincs benne fürdőszoba? Esetleg mekkora összeg egy új fürdőszobát építeni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

értéke min. 1-1,5 misi

épiteni? nagyon függ attól hogy honnan kell a vizet bevezetni, bent van-e a telken és hogy van-e csatorna ...

2010. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ekkora ingatlan-túlkínálatban én nem vennék fürdőszoba nélküli házat, amikor találok fürdőszobásat is jó áron. Szóval ez azt jelenti, hogy egy fürdőszoba nélküli ingatlan akár teljesen eladhatatlan lehet, ami 100%-os értékcsökkenést jelent...


Esetleg ha nagyon áron alul van, akkor talán megvenném, de úgy meg lehet, hogy neked nem éri meg eladni.

2010. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte eladhatatlan.

Ha kis ház és ár alatt árulod akkor valakinek lehet hogy kell.

Én egy olyan házat nem vennék, de ha mégis lenne olyan házam akkor max házibulit tudnék ott csinálni.

2010. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1,5-ért akarja eladni (régi parasztház), de ma akarok alkudozni a tulajjal. Mint kiderült, nincs pöcegödör sem, de víz, gáz, villany be van kötve. A kert rendezetlen, viszont van pár gyümölcsfa, némi szőlő, de nagy a terület.Vajh, mennyi lenne a reális? Szerintem a maximum 1,2 m.
2010. júl. 2. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!