Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nem tehetek le mobil házat?

Nem tehetek le mobil házat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, furcsa helyzetbe kerültünk,van egy kis házunk amibe élünk, sajnos nemrég megörököltem Anyukám házát, váratlanul ment el, és előtte fél évvel egy számomra kedves rokon oda költözött, ennek örültem is,most a rokonomnak szeretnék a mi telkünkre egy mobilházat intézni, de ezt pár éve se engedte az építési hatóság, most újra bemegyek, mit lehet tenni,de ahogy a rendeletet olvasom,még egy lakókocsit se tehetünk a telekre, nem tudom mi tévő legyek, a nagyházat plusz a mienket nem tudjuk kifűteni,és el isnszeretném adni, de a rokonomnak mindenképpen jót szeretnék, van valami ötlet, kibuvó amivel kaphatnék engedélyt?

2022. szept. 18. 06:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy lakókocsit nem lehetne egy telekre betenni!!!

Mert ha van lakókocsid , akkor hol tárolnád télen is.??

2022. szept. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolso, valoszinu igazad van, azt lehet lako celra nem lehet hasznalni
2022. szept. 23. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!