Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Üdv Mindenkinek! Mobilgarázsr...

Üdv Mindenkinek! Mobilgarázsról( lemezgarázsról) vélemények, tapasztalatok hosszú távon megéri e az árát?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 06:43
 1/3 Revolúcióbiológus ***** válasza:
61%
Nem, hosszútávon semmiképp. Ha hosszútávra terveznék akkor nem az lenne a neve, hogy mobilgarázs, hanem az, hogy örökéletű-rozsdamentes-hiperstabil-garázs. Ezek arra jók, hogy ha mondjuk építkezés miatt felbontják valahol a parkolóházat vagy teremgarázst akkor le lehessen pár ilyen dobni a garázsbérlőknek pótlékként. Persze egy jobb minőségű darab lehet, hogy elvan 20-30 évig is, de amennyibe azok kerülnek annyiért már előregyártott betongarázst kapsz, szóval a mobilgarázs ár/érték arányban sem igazán versenyképes, ha a mobilságát nem használod ki.
2023. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Lemezgarázsokkal az az elsődleges probléma, hogy nyáron irdatlanul meleg, így az autónak nincs jó helye benne. Télen jó max. arra, hogy ne kelljen kapargatni a jeget, szóval semmivel sem ér többet, mint egy takaróponyva.
2023. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Nálam vagy 30 éve van trapézlemezből a garázsom.

Magamnak csináltam, így olcsó volt, gyorsan felépíthető és védi az autót mindentől.

Ha teszel rá szellőzést és nem a ház déli oldalára rakod, akkor egyáltalán nem meleg. Én egy kicsit nagyobbra csináltam, így maradt hely egy kis műhelynek is.

A károgókkal meg nem kell foglalkozni.

Látni, hogy mennyi hülyeséget írt össze a 2-es versenyző is!

2023. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!