Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vályogra milyen vakolat menjen?

Vályogra milyen vakolat menjen?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire befolyásolja, de rendes vízszigetelés van a fal alatt és lábazat is, új építés.

2023. ápr. 27. 12:52
1 2 3
 21/25 mindentudó99 ***** válasza:
Köszönöm szépen a lepontozást. Biztos rengeteg ember újított fel vályogházat saját kezűleg és csinált alá új alapot és vízszigetelést utólag mint én. Ezért ez a magabiztos lepontozás. Hihetetlen ez az oldal. Az ember segítene megosztja a saját tapasztalatait aztán lehúzzák a választ.
2023. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ha ez jelent valamit, én pluszt adtam. Sőt, nagyon örültem, hogy van itt, akinek tényleges tapasztalata van ilyen téren. Sajnos 5-6 pluszt nem tudok adni. (Vagy legalábbis virtual boxot kéne telepítsek ;-) )
2023. ápr. 28. 22:54
 23/25 anonim ***** válasza:
61%

21# megoldásod teljesen jó, sztem már többször is leírtad itt.

A baj, hogy sok ember csak a "lélegző fal" szindrómát hajtogatja, ami sztem ésszerűtlen és megtévesztő. Még a műanyag háló helyett is lélegzőt akar beépíteni. Gondolom fogalma sincs a miértjéről, és, hogy egy háló egy halom nagy lyukból áll

2023. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mindentudó99 ***** válasza:
#21 Igen többször írtam pont azért mert sok minden megtud az ember oldani házilag is. Nem feltétlen fontos milókat tenni más zsebébe.
2023. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
#23 Az irány nem jó, amit képviselsz. Nem kell túlköltekezni, és néha van az úgy, hogy a maradéktalan nyugalom a feláras, ezt nyilván elismeri mindenki, aki érintett abban, hogy a sajátját saját kezével a lehető legjobban csinálná. Ha nincs más, elmegy a műanyag, de hamarabb lesz cserés, ha kapja az időjárást, márpedig azt kapja. Az állításod, hogy háló alatt nem fülled a vályog, nélkülöz minden alapot, minden tapasztalatnak ellentmond. Világos, hogy te abban vagy érdekelt, hogy minél olcsóbban, minél könnyebben letudd a munkát, de aki saját magának dolgozik a saját tulajdonán, az nem így lát neki. Jó esetben legalábbis.
2023. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!