Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet a faablakot...

Hogyan lehet a faablakot hosszadalmas csiszolás nélkül lekenni?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy órákig, sőt napokig csiszoljam le, egészen a fáig... Csak alul kellene egy csíkot húznom, ahol kiszívta a nap. A többi része szép. Mivel kenjem, ami jól tapad?
2023. júl. 12. 04:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most mivel van.
2023. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak átnyomtam egy rezgőcsiszolóval, ami maradt azzal nem foglalkoztam, mert az ugye maradni is akar, aztán átkentem. Pont nem érdekel, hogy néz ki, sok évig jó lesz. Ja igen, zománccal kentem.
2023. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Picit megcsiszolod és mehet rá a vastag lazúr.
2023. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zománc van rajta.
2023. júl. 12. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csak egy spaklival le kell kaparni ami lejön, kicsit átcsiszolni és lefesteni. Fáig lecsiszolni szinte lehetetlen és nincs is értelme.
2023. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne fáig lecsiszolni?! Gyönyörű alapozó réteg a már rajta lévő festék! Egy valag pénzt és időt megspórolsz vele.
2023. júl. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!