Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van az, hogy mosás után...

Miért van az, hogy mosás után is bebüdösödik a törölköző? Pedig jó öblítőt is használok!

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel kapcsolatban màr annyi kérdés volt feltéve,és a végén mindig a mosogépet gyanusitottàk.

Lehet nem jo a mosogéped?

Vagy rà férne egy fertötlenités?

Esetleg a ruhàid lassabban szàradnak,ez is lehet az oka.

Én megoldottam a problémàt ugy,hogy miutàn kimostam,azonnal a szàritogépbe.

Na jo,nem mindenkinek lehet szàritogépe,de akkor probàld meg radiàtor mellett szàritani,esetleg nagyobb helyiségben ahol be van fütve.

Egyébként szàradàs utän jot tesz még,ha kivasalod öket(vasaloba van külön illatositott viz)

és azzal jo illatuvà varàzsolhatod öket!

2008. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is jártam már így, szerintem lassan száradhat olyankor a ruha. Ritkásabban kellene kiteríteni a ruhákat a lehető legmelegebb helyiségben vagy a másik a szabad levegőn való teregetés, ha hideg is van, 2 nap alatt majdnem teljesen megszárad, ha kicsit nyirkos marad, a lakásban már gyorsan átszárad. Nekem így a hetekkel ezelőtt mosott és azóta a szekrényben levő törölközőnek is friss levegő ilata van.
2008. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
általában a "gagyi" mosóporoknak van ilyen mellékhatása, ugyanis nem mossa ki rendesen, úgymond majcsak sima vízzel mossa ki, mert semmire való.így lehet koszos marad és csak átáztattd.Esetleg centrizd ki jobban hogy hamarabb megszáradjom.És amint kivetted a gépből, azonnal terítsd ki.
2008. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A törölközőket mindig 60fokon mosom. Igyekszem világos törölközőket használni (törtfehér, vajszínű) és a mosószer mellé adagolok egy kis Domestos fehérítőt, ami fertőtlenít is. Természetesen öblítőszert is használok, a törölközőknek ezáltal friss, tiszta illata van nem függ attól, hogy mennyi idő alatt szárad meg. Hisz télen nem egyszerű szárítani.
2008. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a mosógépben élő gombák miatt van, ez 100%, át kell fertőtleníteni az egész gépet, de magas koncentrációban és sokáig magas fokon (neomagnol tabletta, vagy valami durvább fertőtlenítő), ha 1 nap alatt szárad és nem trópusi esőerdőben, vagy pálmaházban laksz, akkor ennyi idő alatt nem büdösödhet meg (lásd a víz sem büdösödik meg ennyi idő alatt önmagában)
2009. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt igy.rájöttem hogy sok ruhát tettem bele és nemtudta úgy kimosni nemtudta forgatni!
2009. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!