Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az h a pullóver...

Miért van az h a pullóver mosás, és száradás után bebüdösödik?

Figyelt kérdés
REndszerint van olyan ,h kimosom a pullóvereimet s ha kirakom a száritóra akkor jó illata van,de ha bent van a lakásban bebüdösödik,de ez sem fordul elö mindig.Multkor például kint száritottam,s behoztam h reggelre ne legyen hideg,melegedjen át,s reggelre bebüdösödött.Miért?
2010. jan. 5. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán átvette a lakás,kaja,esetleg cigi szagot?
2010. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem...nem olyan illata van.am is a lakásban mindig van valami illatozó dolog,cigizni tilos,ugyh épp ezért nem értem.
2010. jan. 5. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat nem tudtam..:)

Talán gyenge az öblítő és hamar kimegy belöle...nem tudom ám én is igy vagyok...

2010. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult már télen, de csak vastag törölközők esetében. Szerintem akkor fordul elő, amikor nincs 30 fok a lakásban és így nagyon lassan száradnak a ruhák. Néha 2-3 napig a szárítón hagyom a törölközőket, hogy legyen idejük alaposan megszáradni, de mikor összehajtogatom és egymásra pakolom őket, bebüdösödnek. Nekem az segített, hogy szárítás után kivasaltam őket (max. hőfokon, gőz nélkül).
2010. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epp azert mert bent van, es nem kap levegot. Csak az a benti allott, ki-be lelegzett levego lengi korul... es szerintem amiatt van. Mondjuk nekem ha a szobaban szarad nincs ilyen baj, csak a furdoszobaban. (ott meg ugye ott a wc, es ha fel van hajtva az uloke neha egeszen erdekes illatok is feljonnek rajta:|...)
2010. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden emberrel előfordul hogy megizzad, és ha abba a pulcsiba van műszál, akkor hiába mosod ki utána frissen olyan fura szaga lesz, nem büdi, hanem olyan fura,nekem is van két pulcsim, amit hiába mosok ki utána olyan kis furi szaga van, de előfordul, hogy semmi gond velük. Nagymamám ezt kupakos pulcsinak nevezte :-D mert régen volt hogy műanyag kupakokat olvasztottak be és abból csináltak műszálat és azt tettek a pulcsiba :-D amúgy az is tény, hogy az ember ruháinak olyan jellemző illata van, mint amilyen az egész lakásban van, de nem hiszem, hogy te erre gondolsz
2010. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen büdösek a ruhák nyár kivételével mindig sajnos. Olyan álottvíz, pocsolya szagúak vagy nem is tudom.

Az öblítők illata se tart semeddig, pedig már mindet kipróbáltuk.

Szerintem is azért van, mert lassan szárad a ruha és nem szellőzik eléggé, csak áll.


Én be szoktam fújni parfümmel mielőtt felveszem, sajnos mást nem tudok csinálni.

2010. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt szagot én imádom ha bebüdösödik 😀
2020. okt. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!