Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossátok eggyütt a...

Mivel mossátok eggyütt a konyharuhát?

Figyelt kérdés
És hány fokon?
2010. aug. 18. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ágyneművel. 60 fokon, de előtte áztatom őket. Ha nagyon koszosak, akkor lepedővel együtt benyomom őket 90 fokosra.
2010. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%
Attól függ milyen anyagból van, és milyen színű. Nekem frottír van, és fehér alapon mintás. Én a törölközőkkel mosom 60 fokon. Az évek során egy kicsit kifakult, de 60 fokon jobban kijön a szennyeződés, és a baktériumok is jobban pusztulnak.
2010. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
50fokon szoktam törülközőkkel, kilépővel. de ha nem olyan koszos, akkor 40fokra teszem a többi fehér közé(az enyém minden fehér, pár színes csíkkal).
2010. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is a törölközőkkel mosom 60fokon,viszont mikor itt írtam egyszer válaszként,egy másik válaszadó teljesen leszólt emiatt.Ezért gondoltam,megkérdezem más mivel mossa.:)
2010. aug. 18. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a ruhákkal mosom együtt 40 fokon. Ha van ágynemű vagy törölköző, azt is berakom ebbe a mosásba. És hetente 1-2 alkalommal váltok konyharuhát, így nem lesz annyira koszos, zsíros.

A kádkilépő mellé nem tenném be soha, hiszen a konyharuha bármikor hozzáérhet az ételhez, a kilépőn meg gyaloglunk, ahhoz nem lenne gusztusom... se megvárni, amíg nagyon koszos lesz.

2010. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Csak magában. Nem raknám össze törölközővel.
2010. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

A többi fehér ruhával együtt a fehéreket, a színeseket pedig a többi színessel.

Ha mindent külön mosnék,az pazarlás az energiával és a vízzel is. Azonkívűl a mosógép is hamarabb tönkre menne,mert annak is van használati ideje.

Használni kell a józan eszünket: a mosógép minden szeenyződést kimos a holnik ból,több vízben mos és öblít. Ha kerfül az első mosás után valami a többi ruhától a konyharuhára,az a többi mosásnál már "eltűnik."

Egyedül a rongyszőnyegeket,kerti ruhákat ,nagyon koszos holmikat mosom külön.

2010. aug. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az én konyharuháim nem koszosak, mivel nem főzünk, szóval tök mindegy mivel mossuk. (törölgetni azért szoktam vele :D) anyukám amikor kicsi voltam, a nagyon koszos konyharuhákat kifőzte. Úgy igazán szép lesz...
2010. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől külön 60 vagy 90 fokon.
2010. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lóbébi válasza:
Én a konyharuhát csakis a zoknikkal mosom.
2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!