Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossátok a konyharuhát?

Mivel mossátok a konyharuhát?

Figyelt kérdés
Mármint ha gépben mossátok és pár db van,de látásra megvagy győződve arról,hogy nem jönne ki kézzel.
2009. febr. 6. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én Ariellel mosok mindent,beleértve a konyharuhát is.
2009. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak magába, semmihez nem teszem hozzá. Összegyűjtöm, amikor már csak 1-2 tiszta van akkor szoktam kimosni a koszosakat. 60fokon mosógépben, mosóporral, öblítőszer nélkül. Ha nagyon pecsétes, vagy elszíneződött előtte hypoba beáztatom. A mosóporhoz adhatsz Domestos fehérítő port, csak vigyázz vele, mert nagyon habzik.
2009. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
mi a legtöbb zsíros konyharuhát kidobjuk, 50-60 ft-ért lehet venni másik, a kimosása szerintem többe kerül. Lehet, hogy pazarlók vagyunk, de összesen kb. 5 db konyharuhánk van itthon (vannak mintásak, azokat nem használjuk), és 5 konyharuháért meg nem indítjuk el a mosógépet.
2009. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem lesznek zsírosak. A konyhapultot ilyen nedves törlőkendővel szoktam letörölni, azt időnként cserélem. A konyharuhával meg csak vizesen törlöm, meg a kezemet.

Ha esetleg húst törlök vele, akkor a mosogatótálcába be szoktam áztatni mosogatószerbe rögtön utána, és kiterítem.

Mikor már jó sok szennyes összegyűlt, akkor Tomi color folyékony mosószerrel, és Lenor sensitive öblítővel mosom gépben, 90 fokon.

2009. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én flóraseptben áztatom 1 éjen át aztán 90 fokon kimosom.
2009. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:)
2009. febr. 8. 17:24
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is a flóraszeptes áztatást, és a főző mosást alkalmazom. Mind eredményét és a higiéniát tekintve tökéletes.
2009. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!