Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet jó bejárónőt találni...

Hol lehet jó bejárónőt találni? Megéri takarítócéget alkalmazni, ha mondjuk kéthetente van rá szükség?

Figyelt kérdés
Kérdeztem már pár ismerőst, de senki sem tud jó, megbízható és precíz embert. Nézelődtem neten, kb 16 ezer lenne egy alkalom, ha takarítócéget hívnék. Budapesten milyen ár reális egy lakás takarítására, ami kb 4 óra?

2022. aug. 18. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ajánlás útján, ismerősöktől. Csak így bíznék meg benne.


A takarítócégeknél soha nem tudod, éppen kit küldenek az alkalmazottak közül... A bejárónő abszolút bizalmi állás, akinek kulcsot adsz. Ha otthon sem vagy, és random emberek mennek be a lakásodba, nekem ez elképzelhetetlen.

2022. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy bejárónőt keresel, aki mos-bevásárol-főz-vasal-takarít?

Mert ez megfizethetetlen.

Szerintem neked egy sima takarítónő kell.

Vagy nem?

Bp-en 1500-2000Ft/óra, a takarítás, a feladatoktól függően.

A helyedben lemennék a pesti agglomerációba, ahonnan a középkorú és idősebb nők nagy része Bp-re jár takarítani és ott érdeklődnék.

Vagy ugyanezeken a helyeken az önkormányzatnál érdeklődnék, hogy a helyi újságban hogy lehet hirdetni.

A vidéki asszonyok rendszerint precízek, megbízhatóak és olcsóbbak, mint a pestiek.

(Mondanám Gyömrőt, Pécelt, Maglódot, Mendét, Sülysápot, Tápiószecsőt, Tápióságot)

2022. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak takarítócéget fogadj, facebook csoportokból meg ilyen helyekről ne. A 16 ezer forint teljesen reális, ez a szolgáltatás ma már luxus!
2022. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Mióta főz egy bejárónő? Nálunk takarít, max vasal. Talán a házvezetőnő főz is.
2022. aug. 18. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

#4

Nem én találtam ki, aki ilyet alkalmaz az mondta, de ezen nem fogunk összeveszni, felőlem lehet a takarítónő bejárónő!

(2-es voltam)

2022. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A takarítónő csak takarít. Nem mos-vasal, sőt még nem is pakol. A bejárónő, aki mint a nevében benne is van bejár az otthonodba több alkalommal egy héten, mert mosni, vasalni és takarítani is lehetetlenség egy alkalommal. De tényleg mindenki úgy difiniálja ahogy szeretné 😊
2022. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!