Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy ruha nem koszos, csak...

Ha egy ruha nem koszos, csak büdös, mert izzadtak benne, akkor elég neki a 14 perces gyorsmosás?

Figyelt kérdés
dec. 8. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem valami sok..Nekünk 27 perces a gyorsmosás és azt mondom hogy jól kimos ha nincs sok ruha benne.Ha nem raksz sok ruhát a gépbe akkor megpróbálkozhatsz vele .
dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Bőven elég az .
dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor a 30 perces mosás elég a pólóknak, gatyáknak?
dec. 8. 23:43
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát figyelj kimosod és meglátod mennyire elég.Én ritkán mosok gyors programon de életmentő lehet ha gyorsan akarsz hozzájutni az adott ruhadarabhoz.Nekem sem koszosak a ruháim sem a páromnak csak lehet egy kis izzadtság szaguk ennyi.Nekem jól ki mos 27percen.1es voltam
dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Az izzadtság ugyanúgy szennyeződés, mint a kosz! 14 perc nagyon kevés. Kb. kétszer annyi idő kell azért, még a legjobb mosószerek mellett is.
dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Az én családtagom mindent 15 percesen mos évek óta úgy, hogy teletömi ruhával a dobot. Hiába magyaráztam neki 1000x hogy nem elég, ő pont ezzel spórol de azért van amikor egy ruhát többször mos ki egymás 15 percesen mert nem tiszta. A 15 perces kb arra jó, hogy a tisztán eltárolt ruhákat amik régebb óta állnak a szekrényben felfrissítsd.
dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen 35 perces program a legrövidebb, arra elég.
dec. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, mennyire büdös és milyen ruha. Na meg hogy hány fokos a program! Gyanús, hogy a 14 perces csak hideg vizes.

A férjem edzőpólója egyórás 30 fokos mosás után olyan izzadságszagú volt, mintha nem csináltam volna vele semmit. Másfél órás 40 fokossal lett vállalható. Mióta olyan gépem van, amin lehet 30 fokot választani normális (1-másfél óra) hosszúságú programon is (nem csak gyorsmosáson), azóta próbálom azt használni. De még az én ruháimon is érzem, hogy néha kicsit ottmarad rajtuk a dezodor illata, a 40 fok jobban tisztít. Szerintem is kb. csak arra jó a 14 perces mosás, hogy a sokáig szekrényben állt ruhákat felfrissítsd.

dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Inkább hosszabbra legalább fél órára raknám.Ez nagyon rövid idő büdös ruhának.
dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem sem elég idő, hogy tisztára mossa, az izzadságot nem könnyű kimosni. Vagy hosszabb program, vagy áztasd elő mosószeres, meleg vízben pár óràig, az sokat szokott segíteni.
dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!