Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztíthatnám ki a...

Mivel tisztíthatnám ki a felültöltős mosógép mosóporos tartályát? /Indesit/

Figyelt kérdés
Ki lehet szedni valahogy?Vagy hogyan csináljam?Ecet nem jött be,az alján lévő lyukacskákon minden átfolyik így áztatni nem tudom...ötletek?
2010. okt. 31. 22:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tehát a gép nem az enyém.Hogy mivel van tele?Gondolom mosópor és öblítő maradvánnyal meg ilyenek.Mi mással...ja meg vízkővel./kölcsön gép,mert az enyém elromlott,de ezt se használták rég,csak nem lett sosem takarítva ahogy elnézem/

Gondoltam hogy a féltégla nehezéknek kell csak megmosolyogtatott ahogy olvastam,nem mindenki tart otthon ilyesmit.Természetesen feltaláltam magam és van más nehezékem.Mint írtam ki lett próbálva az ecet és amit nem írtam az a flóraszept.Nem tudom a szappanos víz mennyire válna be.Az áztatás rendben van,ázik is,és holnap veszek üvegmosó kefét csak addig szerettem volna még ötleteket kapni mivel lehetne áztatni ami esetleg kiszedi azt a cuccot belőle.A fogkefe nem nyerő,rövid a nyele.Mosogatógépben még kipróbálom ha az áztatás nem segítene.

2010. nov. 1. 13:06
 12/13 A kérdező kommentje:

Gőz tisztítom sincs /sajnos/.


A linket köszi,csak hogy nincs időm átböngészni,ha volna nem tettem volna fel a kérdést.Na meg itt mindenféle problémákat írnak ahogy meglestem gondolom adnak is sok okosságot hogyan tisztítsák meg a tartályt.Nos én kimondottan a tisztítására kerestem rá talán ezért találtam én olyan keveset Veled ellentétben.Nem lehurrogni akartam a válaszadót,ha az lett volna a szándékom akkor lepontozom de nem tettem :-)

2010. nov. 1. 13:13
 13/13 Andika001 válasza:
hát lehet butaság amit írok,de nekem is indesit felültöltős gépen van,és én úgy tisztítom,hogy leveszem a tartót és üvegtisztíval,meg cumisüvegmosóval:D kimosom,meg samponos vízzel.nekem bejött:D
2010. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!