Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Debreceni takarítónőt ajánlani...

Debreceni takarítónőt ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Olyan takarítónő(k)re lenne szükségem aki teljes körű nagytakarítást vállal egyedül vagy akár ketten.

Ilyen dolgok,hogy mosogatás, felmosás,sepregetés,törölgetés,porszívózás nem igazán tartozna bele hiszen ezeket 1-2-3 naponta úgyis megcsinálom.Inkább a nagyobb melók,ablakpucolás, szekrények mögött kitakarítani lomtalanítani stb...

Meg mennyit kérhetnek egy ilyen nagytakarításért?


2011. ápr. 27. 16:09
 1/4 Panita76 válasza:
Milyen rendszeresen kellene ez a nagytakarítás? Vagy csak eseti lenne a dolog?
2011. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egyszer...vagy ártól függ,3-4 havonta.
2011. máj. 1. 17:00
 3/4 Panita76 válasza:
Értem. Én csak olyat tudtam volna ajánlani, aki hetente vállal takarítást 3-4 órában, 800Ft-ért óránként.
2011. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom megoldódott-e azóta a kérdés, de nekem van ismerősöm aki szokott ilyet vállalni. Egy fiatal lány, de nagyon lelkiismeretes. Általában megnézi a házat és az alapján mondja meg, hogy kb mennyit kér érte, de nagyon korrekt.
2011. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!