Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szólnál, ha holnaptól...

Mit szólnál, ha holnaptól kapnál egy bejárónőt?

Figyelt kérdés
Milyen követelményeket támasztanál vele szemben és egyáltalán: mennyire bíznál meg benne?
2011. jún. 11. 21:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nem kérem. Az én cuccaimat ne burezálja senki!
2011. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Mindíg is volt takarítónőm.az elmúlt 25 évben kb 6-7.

Soha nem strázsáltam,sokszor nem is voltam otthon.

Soha nem tünt el semmi,meg voltam elégedve a munkájukkal.

Igaz,hogy nem ilyen "cégesek" voltak,hanem ajánlással jöttek. most óránként ezresért, hetente kétszer jön,kb 5-5órát dolgozik.

Nem tudom miért kellenenekem takarytani.én dolgozom.Ezalatt az idő alatt ennek a pénznek a sokszorosát keresem.Nincs időm takarítani.de3 gyerek van, 4kutya nagy a ház, kell valaki aki megcsinálja ezt a munkát.

2011. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Jaj,én nagyon megköszönném a kedvességét....
2011. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A takaritono megkapja a fizeteset, ami hivatalosan jar neki. A 700 forinton tul az allam fizeti a tobbit. A tamogato szervezet is jol jar, mert meg marad nekik vissza, uzlet nekik is.
2011. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Sok orszagban van ilyen szolgaltatas, altalaban semmi problema.
2011. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye hogy jól írtam. 700 Ft-ért takarítást vállalni, nagyon olcsó. Nem tudom a kérdező hol lakik, de nálunk Borsodban 1000 Ft az óradíj, persze feketén. Én nem nézem semmibe a támogató szolgálatot. Ugyanúgy kizsákmányolják a munkavállalót mint bármelyik, a támogatásokat pedig felveszik nemcsak a támogatott után, hanem a munkavállaló után is....
2011. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
hát igen ehez nagyon jó emberismeret kell nem szabad ugy csinálni hogy felad 1 hirdetést és akkor már kulcsotadni meg ilyenek mert lehet pofára esni nekem van bejárónőm 3 éve ismerem és takarító cégbe van se így a barátnőinek olcsón 500 ft os órabérbe dolgozik de ő olyan hogy szeret takarítani nemtudom miért de rajong érte és tudom hogy ő olyan ember akiben 99 °% ban meg lehet bízni benne mert elhagytam az aranyfülbevalómat és ő megtalálta mikor huzta le az ágynemőt és oda adta meg csináltam olyat is hogy beejtettem egy 10 ezrest az ágy alá és megtaláltam az éjjeli szekrényemen és fel is hivott hogy oda tette szóval ő nem olyan szépen dolgozik nekem kell is ő mert nagy a házam és emeletes és egyedül bizony nehéz lenne emlékszem régen kb 7 éve épült a ház és akkor ott takaritani a felépités meg minden után áá az egy öröké valóság volt és mikor már be volt rendezve meg minden hiába van mosogtógépem is akkor is kevés időm volt mindenre mert nem tudtam magam a házimunkában utolérni volt olyan hogy ki kellett vennem egy hét szabadságot hogy meg tudjam pucolni az ablakokat meg ki tudjam mosni a függönyöket és mire a végére értem kezdhettem előről és a páromnak az előző házasságából 3 gyereke nekem tőle 2 ő és azért öt gyerek nem piskóta és rájuk abszorult semmi időm nincs mert a ház alatt van ilyen szuterin szerűség egy telljesen olyan mint a földszint alluról tehát normális csak ott kicsit felljebb vannak az ablakok de telljesen normális levegős na a nagyok általában ott vannak a barátaikkal szerelmükkel és még jó hogy van oda külön lejáró mert átjáróház lenne ott van lent 2 és fél szoba konyha fürdő wc és kellett venni oda is mosógépet mert én itt fent aludni sem tudtam az enyém éjjel nappal ment és már annyira kikészültem hogy a hangjátol is irtóztam ők ott lent elvannak itt fent mi is de nem egyszerű mert persze hogy fel is jönnek meg minden de az hogy reggel 7 kor már mehetek dolgozni és 2-3 ora mire hazaérek utána vásárlás hazamenni és robotolni hát elég volt de az ilyen hogy mosás azt én szokatam mert azt rühellem ha valaki a szennyestartómba turkál ő csak vasal meg elpakolja mindennap- minden másnap jön és 2 ora alatt puccba vágja a lakást utána egy ora alatt kivasal persze csak azt vasalja mondtam neki amit fontos de én össze teszem a két kezemet hogy találtam egy megbizhatót ritka az ilyen de van!
2011. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Basszus! Az a helyesírás!
2011. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

nekem nem kéne :)

50nm az egész lakás, kényelmes tempóban fél nap alatt ki lehet pucolni az egészet. egyébként sem szeretem, ha idegenek járkálnak a lakásomban úgy, hogy nem vagyok otthon.

2011. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nyilván ha az egészség miatt nem birnám valahogy elviselném. csak az a baj, hogy én azt se szeretem ha a párom matat, nyúlkál dolgokhoz, én szeretem csinálni, így nem is tudom egy vadidegent hogy tudnék tolerálni.
2011. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!