Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit szólnál, ha holnaptól...

Mit szólnál, ha holnaptól kapnál egy bejárónőt?

Figyelt kérdés
Milyen követelményeket támasztanál vele szemben és egyáltalán: mennyire bíznál meg benne?
2011. jún. 11. 21:16
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, nekem semmi közöm ahhoz, hogy ez a támogató szervezet hogyan és mennyit fizet a dolgozóinak. Ahhoz meg pláne nem, hogy kizsákmányolja-e. Ezt nem nagyon hiszem egyébként. Ez az asszony nagyon rendes, alapból megbízom benne. Képtelen vagyok a 100 négyzetméteres kétszintes lakást betegen rendben tartani a napi főzés mellett. Én hálás vagyok a lehetőségért. Az árat /700 ft/óra/ nem én szabtam meg. Előtte még ezer forintért sem akart jönni a "maszek" takarítónő. Így pedig attól sem kell tartanom, hogy valaki felnyom fekete foglalkoztatásért. Ez legális, jogtiszta segítség.
2011. jún. 14. 21:11
 32/32 A kérdező kommentje:
Privát üzenetre T-nek! A Vöröskereszttel volt szerződésem, de hat hónap után megszünt, mert a kistérségem kiesett a szogáltatás köréből átszervezés miatt. Órabérük 700 forint volt. Szerencsére találtam egy privát személyt, aki ugyanennyiért elvállalta. Ebédet is adok hozzá, kávét is. Ha még valami érdekel, írj újra.
2012. jún. 4. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!