Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használhatom a mosogatógépet...

Használhatom a mosogatógépet Somat multitabbal úgy, hogy mellette öblítőszert is használok?

Figyelt kérdés
Van még néhány Somat multitabom, szeretném elhasználni, viszont ha az AEG gépemmel multitab funkcióban mosogatok, akkor nem vagyok elégedett az eredménnyel. Szerintetek nem gond, ha sima mosogatóprogrammal(nem multitab) használom el a Somat multitabot úgy, hogy öblítőszert és sót is használok mellé? Sajnos multitab funkció esetén az AEG gépemen automatikusan kikapcsolódik az öblítőszer- és a sóadagoló, tehát nincs olyan lehetőség, hogy ilyenkor plusz öblítést is végezzen.

2012. febr. 19. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
használhatod de nekem multitabbal is ragyogóan mosogat
2012. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem sajnos nem tetszik az eredmény. Nem száradnak meg rendesen a cuccok, ráadásul utána is látszanak a cseppek. És olyan is volt, hogy a tabletta nem oldódott fel rendesen és rászáradt az edényekre. Nekem az Ecover tabletta vált be. Finish öblítővel használom, de azt is tervezem Ecoverre cserélni. Sajnos van még egy csomó a Somatból is, és elhasználnám, mert nem volt olcsó.
2012. febr. 19. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Már több mint 10éve van nekem mosogatógépem . Kiprobáltam az összes tablettát, port, meg öblítöt sok sok verzióban.

Ami a lényeg:jó minüségű tabletta és olcsobb öblítő.De öblítö mindig kell.

2012. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Öblítő NEM kell, ha tablettát használsz, viszont só az MINDIG!

Én soha nem használok öblítőt, és gyönyörűek az edényeim, poharaim.

Ha nem oldódik fel a tabletta, az azért van, mert rossz minőségű.

2012. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy mindig kell öblítő. Az a gond, hogy az én gépemen nincs olyan funkció, amivel a multitab mellé plusz öblítőt adagolhatnék. Ha ez az adag tabletta elfogyott, már biztosan nem veszek többet multitabot.
2012. febr. 20. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk,a vízkeménység 16-os a használati szerint 5-ös fokozatra kellett állítani a sót és 4-re at öblítőt Nem tetszett az eredmény

elkezdtem kísérletezni a végén a só max 7-en áll az öblítő 5-ös fokozaton azóta minden ragyog - persze tisztítani is kell amikor gyári tipp szerint volt beállítva 2 hónap után megint tisztítani kellett most 8 hónapig nem kell tisztítást végezni a tabletta Finisch classic, a só mindegy a a LIDL-s is jó; a Somat -só is az öblítő is mindegy ami a legolcsóbb :t /kg. Vianniban kb ezer ft/ liter- körül kell nézni mi , hol a legolcsóbb tavaly az tabletta darabja 22 ft volt -akciósan a só 266FT/ kg de van ahol ez is olcsóbb kilónként a tisztító is mindegy milyen mindegyik jó a drága sem jobb, mint az olcsóbb Összegezve: minél lágyabb a víz annál szebb az eredmény mosogatás 65-70 fokon szárítás 70 fokon "intenzív szárítás"-ha van ilyen funkció. 23 éve van mosogatógépünk az első Pelgrim 20 évig bírta kisebb javításokkal - az első alkalommal- a "szakszerviz" panelt cserélt volna 46 ezerért de kiderült csak egy ezer forintos relét kell cserélni ami nem volt 3ezer se munkadíjjal együtt. ja és a garancia 5 év de évente meg kellett volna nézetni velük.- soha többet pelgrim! Most Bosch 12 terítékes beépíthető van helyette , de nem hiszem hogy ez is megy kb. 20 évet.

2022. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!