Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fűkaszánál miért nem megy...

Fűkaszánál miért nem megy vissza a berántó zsinór?

Figyelt kérdés
Ma vágtam vele leálltam tankolni, utána rántom be, a motor indult is volna hallottam de a berántó zsinór nem ugrott vissza. Szétszedtem a berántó szerkezetet (életemben most először, még soha nem láttam belülről), szóval úgy tűnt a rugó nincs a helyén, ki is ugrott a helyéről ahogy babráltam. Szenvedtem vele 2 órát sikerült is vissza rakni de hiába mikor visszaraktam a gépre ugyanúgy nem tekeredett vissza, mit kéne kicserélni rajta vagy mi romolhatott el?

2016. máj. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltört a visszahúzórugó, vagy kiakadt. ha nemértesz hozzá nézesd meg egy szakemberrel, ő hamar megtalálja a hibát, és meg is javítja.
2016. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza tetted,de rugót nem spanoltad meg.Igy nem tudja vissza húzni a zsinórt .
2016. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézetni, úgy láttam amúgy a rugó nem tört el. A "spanolás" ez esetben mit jelent? Hogy kell csinálni?
2016. máj. 7. 22:57
 4/5 JulesTS válasza:
Nem feszítetted elő a rugót. Amikor a helyére raktad a rugót, akkor fel volt tekerve a zsinór?
2016. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fel volt tekerve igen, de szerintem a rugót külső végét akasztottam vissza rosszul, tegnap le is gyilkoltam rendesen amíg babráltam azt hiszem rugó csere lesz, saját karán tanul az ember.
2016. máj. 8. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!