Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Rákospalotára miért mondják,...

Rákospalotára miért mondják, hogy egy élhetetlen hely?

Figyelt kérdés
Nekem teljesen szimpatikus, kertvárosi környezetnek tűnik, ahol van két vasútvonal, villamos, közelben bevásárlóközpontok. A közbiztonságra is azt mutatják a mérések, hogy teljesen jó. Mégis mindenki azt állítja, hogy milyen egy lepukkant hely. Mi ennek az oka? Miért nem érdemes kertesházat venni Rákospalotán?
2021. júl. 26. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ki az a mindenki?


Rákosakármik ellen leginkább 3 dolgot szoktak felhozni:

- Ferihegy mellett van, a leszálló gépekből dől a fölös kerozin, ami csapódik le a földön, növényeken, gyümölcsökön.

- Kint van a világ végén, elég rossz, araszolgató buszközlekedéssel az Örs felé.

- Valami vízgond is volt/van ott, hogy mi, arra már nem emlékszem.

- és amit mások fognak mondani...


Én nem lakom ott, soha nem is laktam, de ezeket olvastam róla különböző cikkekben.

2021. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Egy falu, ami kint van a halál faszán.
2021. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nyírpalota úton menj el gyalog meg a pólus felé és rájössz
2021. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 inkább szívod a belvárosban a benzingőzt?
2021. júl. 26. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert Rákospalotán lovaskocsival járnak?
2021. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyere ki egyszer a halál faszára és szagolj bele a levegőbe
2021. júl. 27. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Vidéken lakom már Hála Istennek szóval szagolgatom eleget a levegőt



Rákospalotán sok a cigány meg a csöves...nem is szép... Max a kertes részek. Szóval köszi a húgy szagot kihagynám. Elég volt abban a pár évben míg ott laktam 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2021. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Az első versenyzők úgy válaszolnak hülyeségeket, hogy még a kérdést sem tudták feldolgozni, azaz keverik pl. Rákoscsabával.


Amúgy Rákospalotának kimondottan élhető részei is vannak és összességében sem egy rossz hely.

2021. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

1# Jártál már egyáltalán Bp-en??

Mert a válaszodból az derül ki, hogy azt sem tudod, hogy hol van Rákospalota!!


Amúgy sem igaz amiket + összehordtál a -némileg- hasonló nevű városrészről ami amúgy Bp. másik végében van!!

2021. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert az is. Ronda, cigányokkal teli kerület, mely ráadásul jócskán kap a közeli szemétégető káros hatásaiból is.
2021. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!