Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek panelprogramon NEM...

Vennétek panelprogramon NEM átesett panelt? Ha csak ez lenne a "hiba" benne? Amúgy jó helyen van, idén volt fullosan felújítva, szóval minden tökéletes benne, hozzá sem kell nyúlni, és jó helyen is van.

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Alsó emeleteken szigeteletlen panelban 20 fok vagy hidegebb is lehet. Ha ilyen, biztos nem.

Általában a ház színvonaláról is sokat elmond ha panelprogramos. Tehát ha nem az, nagyobb eséllyel vannak lecsúszottabb lakók, stb.

Amúgy döbbenetes hogy sokfelé elég 200 métert, pár utcát menni és nagyságrendekkel lecsúszottabb lépcsőházakba botlik az ember

2022. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nyílászárók ki vannak cserélve? Milyen fűtés van?
2022. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nyílászárók a lakáson belül kérdezed? Mert ott természetesen, minden, vezetékek, ablakok, biztonsági ajtó, sbt.

Távfűtéses a lakás, második emeleti, körbe van fűtve, elvileg kicsi a rezsi így.

Nyilván annyit tudok, amit elmondanak nekem, az ingatlanos nem fogja velem megosztani ha részeges a fele lakóközösség, szóval ennyit tudok.

2022. okt. 10. 15:04
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

A lakók összetétele az minden esetben lutri, főleg egy panelházban.

Ha olcsóbb mint egy panelprogramon már átesett, akkor hajrá!

2022. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy panelben mindig a legrosszabb panelprolikra kell számítani, akkor csak kellemesen tudsz majd csalódni. Viszont ha azt gondolod, hogy ott a szomszédaid a felső 10ezerből kerülnek majd ki akkor csalódni fogsz egy marha nagyot.

Hiába tetszik egy lakás, ha a lépcsőházban késsel kergetik egymást a kisebbségiek, vagy este (s/n)em mersz kimenni kenyérért a boltba.

2022. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem gondolod, hogy a késsel kergetőzés egy kicsit abszurd? Írtam, hogy minden más rendben van, a környék is, ne mondd már, hogy erre egyenesen SZÁMÍTANI kell egy okés helyen, hogy egy panelban leszúrnak? :D

az volt a kérdés, hogy a panelprogram mennyiben hátrány.

2022. okt. 10. 15:29
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Te se laktál még ott, meg én sem.

A példa meg nem konkrétum, csak egy eshetőség.

2022. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha minden frankó, akkor miért ne.

Egyik rokonom lakása se panelprogramos, a távhő tavaly havi 10-15e volt, és 22 fok volt buktatott ablakok mellett.

2022. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7, én eddig csak panelban laktam (albérletben), sehol sem szúrtak le, wow. Biztos kivétel vagyok.
2022. okt. 10. 15:37
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

6.

Ha nem fogtad fel ami az 5-ösben le lett írva, akkor nyugodtan költözzél be, mert jól fogod érezni magadat a hasonló prolik között.

2022. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!