Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik társasházban azt mondják,...

Akik társasházban azt mondják, hogy sose hallanak semmit a szomszédjuktól, nem lehet, hogy nem is lakik ott senki vagy mert ilyen a lakás?

Figyelt kérdés

[link]


Én még nem laktam olyan albérletben ahol nem hallottam volna a szomszédaim hangját, pedig laktam mindenfélében.


2023. okt. 29. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

20 eve lakok panelben.

Ha nem b@sznak erőteljesen, vagy nem kiabálnak nem hallok semmit.

2023. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Melyik városban van ilyen panel? Odaköltözök
2023. okt. 29. 19:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Haha. Ne akarj te odamenni🤣

Amúgy Miskolc.

2023. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy azért nem hallasz semmit mert üresek a szomszédaid lakása?
2023. okt. 29. 19:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk új építésű. A mellettünk lévő szomszéd állítja, hogy ő nem hallja, mikor mi hangfallal hallgatjuk a zenét.


A fölöttünk lakót nagyon ritkán halljuk, szerintem valami bútorokat húz el néha, csak azt.

2023. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Dehogyis! Mellettem egy 2 gyerekes házaspár lakik, felettem 1 gyerekes házaspár.

A velem szembe ajtón egy házaspár gyerek nélkül,

A másik 2 felső szomszédom a tipikus reggel 6kor már rántott húst csinálok, a másik meg egy ügyvédi iroda. Sosem voltak azok a lakások 1 percet sem üresek 😅

2023. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös mennyire új?

Hivatalosan 2010 után minden lakás újépítésű kategória

Én 2007-es lakást nézek épp. Kérdeztem az eladó hölgyet, hogy milyenek a szomszédok és azt mondta, hogy lehet hallani őket, de döntsem el magam. De ezt most nem értem, hogy döntsem? Vigyek magammal valakit aki elkezd ordítani a szomszéd lakásából?

2023. okt. 29. 19:23
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os akkor tényleg jófajtát fogtál ki, bár ennek ellenére hogy nem hallod őket sokat tudsz róluk. Nem te vagy a helyi öreg néni aki mindenkit figyel? xD
2023. okt. 29. 19:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Szüleim 25 éve laknak a lakásukban, ezalatt végig lakott volt minden lakás, mégis csak egy szomszéddal volt probléma. Na ott üvöltött a zene, úgy hogy már át is hallatszott. Az egy jó igazi szoci panel, még nem az anyagon spórolís fajta volt.


Mi 5 éve lakunk itt, minden lakásnak ismerjük a lakóit, szoktunk köszönni. Ebből csak egyet hallunk, amelyiknek kutyája van. Az is csak akkor ha otthon hagyják hosstabb ideig, és már nagyon unja magát.

2023. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem 2019-es az átadás dátuma. (2017-ben kezdték, de ez is lutri, két szinttel fölöttünk állítólag nem volt tégla és van, ahol lakások közé gipszkarton falat tettek.
2023. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!