Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan kell saját lakásra...

Hogyan kell saját lakásra gyűjteni?

Figyelt kérdés

Ha havonta átlagosan kb. 400 000 Ft-ot forintot tudok félre rakni akkor is nagyon sok év mire összegyűlik az önerő egy budapesti lakásra (min 3 szobás, 60+ m*m).

Hogy kell ezt csinálni, más is úgy csinálta dolgozott, nem nyaralt, éhezett 15 évig és aztán vett egy lakást?

Ha leírná pár ember hogy csinálta, megköszönöm.

(Minél frissebb sztorikra vagyok kíváncsi, mert régebben (25 éve) nem voltak ennyire elszállva az árak a fizetéshez képest, megnéztem)



márc. 12. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9es jokat mond csak szerintem nem az álomlakásra erdemes gyűjteni elsőre, hanem egy első kislakásra. Ez követni fogja a lakásárakat miközben tovább gyűjtesz, és addig is van hol laknod.
márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11: ráadásul a kislakások értékállóbbak és nagyobb arányban drágulnak, mint egy nagyobb 60-80 nm-es lakás. Tuti jó befektetés :D
márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Lejjebb kell adni az igényeket.
márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lilluci27 ***** válasza:
80%
úgy, hogy nem 60+ nm-es 3 szobásáat vettem
márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!