Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kiadnál egy ingatlant, ami...

Kiadnál egy ingatlant, ami vadonatúj, teljesen lakatlan állapotban van, ha tudod hogy rövid távon eladásra fogod tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy új lakás, konyhával, de bútorozatlan, sértetlen falakkal.


Kiadnád, hogy valaki beköltözzön, falakat fúrjon, konyhát-fürdőszobát használja, ha tudod hogy 5-6 hónapon belül eladásra kínálod?

Veszít annyit az értékéből?


200e forint, ami a kiadási ára lenne.


ápr. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszit, tobbet mint amennyit a kiadassal kapnal.

Es alapbol is pofatlan huzas a berlovel szemben.

ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám ki, de valószínűleg úgyse vennék ki, mert volna bennem annyi becsület, hogy ezt előre elmondjam. Bútorozottan cakk-pakk talán kivennék annyi időre is, de szerintem senki se cipeli oda a bútorait meg mindenét annyi időre.
ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mirrt nem most adod el?

Vagy 1 évre add ki, vagy sehogy.

ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért mert le kellene adóznom, 1.9 millió forint amit fizetnem kellene.


Viszont januártól adómentes.

ápr. 6. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
add el 1.9M-val többért...
ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább drágábban adnám
ápr. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy adnám ki, csak lelakják.

Eladni sem két hét, mutogatni kell, oda járni, a bérlő csak útban lenne, meg neki is kényelmetlen.

ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy többért adom el nem lehetséges.

Alapvetően alkudni próbálnak 5-10%-ot a vevők, ez itt 2-4 milliót jelent. Azon az áron hirdetem meg, amelyen a szomszédaim is, és beleszámolok egy esetleges alkut is, akkor örülök, ha valaki elviszi!

Ha +2M forintos áron hirdetem meg, tehát többért mint a szomszédaim kérnek érte, még kevésbé fog valaki egyáltalán érdeklődni.

ápr. 7. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg +2M forintos aron es januartol lejjebb viszed az arat ha addigra nem vettek meg.

Ne add ki berbe ilyen kis idore. Butorozatlanul nem fogjak kivenni, hogy aztan januarig el kelljen pakolniuk.

ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!